امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

آخرین خبرها

  • مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:
پیشرفت فیزیکی 68 درصدی احداث و مکانیزاسیون 6 پل‌ عابر پیاده

  • دوشنبه, 13 آذر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پیشرفت فیزیکی 68 درصدی احداث و مکانیزاسیون 6 پل‌ عابر پیاده mashhadomran.ir

از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات اجرایی احداث و مکانیزاسیون 6 پل عابر پیاده آغاز شده‌ که در مجموع 68 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات اجرایی احداث و مکانیزاسیون 12 پل عابر پیاده در سطح شهر آغاز شده است.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: از دلایل اصلی احداث پل‌های عابر پیاده، افزایش ایمنی عبور و مرور عابران در حوادث رانندگی درون‌شهری و روان‌تر شدن ترافیک است که در همین راستا، این سازمان اقدام به احداث و مکانیزاسیون 21 پل عابر‌پیاده در سال جدید کرده است.
وی در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات اجرایی احداث و مکانیزاسیون 6 پل عابر پیاده آغاز شده‌ که در مجموع 68 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ است.
محبی عنوان کرد: پلهای عابر پیاده واقع در بولوار آزادی تقاطع شاهد با 100 درصد پیشرفت فیزیکی، بولوار هفت تیر مقابل مجتمع تجاری آرمیتاژ با 60 درصد، پیروزی 24 و میثاق 20 با 15 درصد و پل عابر پیاده مقابل بازار سپاد با 5 درصد از جمله پل‌های عابر پیاده احداث شده در سال جاری هستند.
وی با اشاره به ارائه خدمات مطلوب به سالمندان و افراد معلول عنوان کرد: در سال جاری 6 پل عابر پیاده واقع در مصلی 39، شهید فرامرز عباسی10، بلوار فردوسی تقاطع ثمانه، بلوار جمهوری1، بلوار وکیل‌آباد 16 و طوس 53 با احداث 10 دستگاه آسانسور مکانیزه شده‌اند و عملیات اجرایی مکانیزاسیون پل عاببر پیاده واقع در بلوار خیام 10 تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: پروژه احداث و مکانیزاسیون 21 پل عابر پیاده به تدریج و با اولویت‌بندی انجام خواهد شد که با بهره‌برداری از این پل‌ها تعداد پل‌های عابر پیاده سطح شهر به 141 افزایش پیدا می‌کند.

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2455

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید