امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

آخرین خبرها

پیشرفت فیزیکی 90 درصدی عملیات بازپیرایی پل عابرپیاده واقع در بلوار احمدآباد

  • جمعه, 13 مرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پیشرفت فیزیکی 90 درصدی عملیات بازپیرایی پل عابرپیاده واقع در بلوار احمدآباد mashhadomran.ir

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: درحال حاضر عملیات اجرایی بازپیرایی و تعمیر اساسی پل عابر پیاده واقع در روبروی بیمارستان قائم 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که این پل گالری تا پایان مردادماه جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد، احمد محبی، مدیرعامل سازمان بیان کرد: به منظور زیباسازی محیط شهری، عملیات اجرایی بازپیرایی و تعمیر اساسی پل عابرپیاده واقع در خیابان احمدآباد مقابل بیمارستان قائم به صورت مشارکتی با بخش خصوصی اواخر فروردین ماه 96 آغاز شد که این پل بر اساس برنامه زمانی تدوین شده تا پایان مرداد ماه جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه این پل عابر پیاده در یکی از نقاط پرتردد قرار دارد و به منظور جلوگیری از بروز خطرات احتمالی ناشی از عملیات اجرایی، با تلاش شبانه‌روزی پیمانکار این پروژه زودتر از زمان مقرر یعنی بازه زمانی 4 ماهه تکمیل و در خدمت مردم قرار می‌گیرد.
محبی در پایان خاطرنشان کرد: این پل عابر پیاده دارای 4 رام پله برقی، 2 دستگاه آسانسور، اتاق نظارت و مانیتورینگ و جاذبه‌های هنری از جمله تابلوهای چشم نواز است تا زمینه ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان فراهم شود.

پایان خبر/*

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2285

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید