امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

آخرین خبرها

  • شهردار منطقه ۶ مشهد در مرکز ۱۳۷ عنوان کرد:
پل میدان عدالت ابتدای شهریورماه به بهره‌‌برداری می‌رسد

  • چهارشنبه, 21 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
قاسم زوکی‌نژاد قاسم زوکی‌نژاد mashhadomran.ir

یکی از ساکنان خیابان مصلی 28 در تماس با مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد با بیان اینکه سطل زباله این خیابان مملو از سوسک و پشه و مگس شده است درخواست جابه جایی آن را داشت که این مدیر شهری قول بازید از محل را داد.
شهردار منطقه 6 مشهد گفت: تلاش می‌کنیم در اوایل شهریور سال جاری پل میدان عدالت را به بهره‌برداری رسانیم.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، قاسم زوکی‌نژاد با حضور در مرکز ۱۳۷ به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت و به بررسی مشکلات آنها پرداخت.
شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ نسبت به ملکی در خیابان حر 51 که به اتباع بیگانه اجاره داده شده و آنجا را تبدیل به انبار ضایعات و معتادان کرده گلایه داشت که زوکی‌نژاد در پاسخ به این شهروند گفت: این موارد باید از طریق اداره بهداشت و دستگاه قضایی پیگیری شود.
یکی از کسبه میدان عدالت نسبت به زمان تکمیل پل در این منطقه سوال داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: تلاش می‌کنیم این پل تا در دهه اول شهریور تکمیل و به بهره‌برداری رسانیم.
یکی از ساکنان خیابان شهید صادقیه 6 ضمن تشکر بابت فضای سبز ایجاد شده در حاشیه صدمتری خواستار تخریب دیوار شهرک شد که شهردار منطقه 6 مشهد در پاسخ به این شهروند گفت: قسمتی از دیوار شهرک تخریب شده اما قسمت دیگر درخت دارد و نمی‌شود درخت‌ها را قطع کرد.
شهروندی طی تماس با مرکز ۱۳۷ با اشاره به ایجاد چاله بزرگ وسط خیابان بسیج 30 اظهار داشت: شهرداری برای برطرف‌سازی این چاله اقدام به بتن‌ریزی کرد اما چون آب به بتن ندادن همه ترک خورده است.
شهردار منطقه 6 مشهد در پاسخ به این شهروند گفت: در رابطه با بتن نیز به پیمانکار اخطار داده می‌شود.
یکی از ساکنان خیابان مصلی ۱ نسبت به تکمیل پل مصلی ۳ و تاخیر در اتمام آن گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: پروژه با سرعت بالایی در حال انجام است و تا اواخر مرداد تمام می‌شود.
یکی از ساکنان فولادی 33 در خصوص تخریب جدول مقابل منزل خود گلایه داشت که زوکی‌نژاد در پاسخ به این شهروند قول بازید از محل را داد.
شهروند دیگری در گفتگو با این مدیر شهری خواستار تقدیر و تشکر از مامور رفتگر خیابان صادقیه شد .
یکی از ساکنان خیابان مصلی 28 در تماس با مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد با بیان اینکه سطل زباله این خیابان مملو از سوسک و پشه و مگس شده است درخواست جابه جایی آن را داشت که این مدیر شهری قول بازید از محل را داد.

پایان خبر/*

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2226

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید