امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

آخرین خبرها

  • در خرداد ماه جاری صورت گرفت؛
مکانیزاسیون 2 پل عابر پیاده واقع در میدان معراج و بولوار وحدت

  • پنج شنبه, 18 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پل پل mashhadomran.ir

در حال حاضر 122 پل عابر پیاده و 34 پل مکانیزه تحت نظارت سازمان میادین میوه و تره‌بار به شهروندان و زائران مشهد الرضا(ع) سرویس‌دهی می‎کنند که تا پایان سال جاری 23 پل عابرپیاده دیگر نیز احداث و مکانیزه خواهند شد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی شهروندان و تردد آسان افراد پیاده، با احداث 4 دستگاه آسانسور، 2 دستگاه پل عابر پیاده مکانیزه شدند.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد، احمد محبی اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب و تسهیل در تردد عابران پیاده، با احداث 4 دستگاه آسانسور ، 2 دستگاه پل عابر پیاده دیگر نیز مکانیزه شدند.
وی افزود: این تعداد آسانسور بر روی پل‌های عابر پیاده واقع در میدان معراج و بولوار وحدت احداث شده‌اند که با بهره‌برداری از سیستم مکانیزه این 2 پل، تعداد پل‌های مکانیزه به عدد 34 افزایش پیدا کرده‌است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 122 پل عابر پیاده و 34 پل مکانیزه تحت نظارت سازمان میادین میوه و تره‌بار به شهروندان و زائران مشهد الرضا(ع) سرویس‌دهی می‎کنند که تا پایان سال جاری 23 پل عابرپیاده دیگر نیز احداث و مکانیزه خواهند شد.

پایان خبر/*

منتشر شده در شهرداری مشهد
کد خبر: 2120

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید