امروز: سه شنبه 17 تیر 1399 برابر با 07 جولای 2020

  • مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در اولین روز از هفته دولت تشریح کرد:
پروژه های قابل افتتاح دولت یازدهم در هفته دولت

  • شنبه, 04 شهریور 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
محمدرضا اخوان عبداللهیان محمدرضا اخوان عبداللهیان mashhadomran.ir

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت خصوصاً شهید رجایی و شهید باهنر، پروژه های قابل افتتاح این اداره کل در هفته دولت را تشریح کرد.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، محمدرضا اخوان عبداللهیان ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به طرح ها و پروژه‌های آماده افتتاح این اداره کل در هفته دولت گفت: ساختمان بخشداری جنگل در شهرستان رشتخوار با زیربنای 650 متر مربع و اعتبار 6 هزار و 639 میلیون ریال ، ساختمان بخشداری عطاملک در شهرستان جوین با زیربنای 650 متر مربع و اعتبار 11 هزار و 511 میلیون ریال از جمله پروژه های آماده بهره برداری در هفته دولت در سال جاری می باشد.

وی اظهار داشت: کتابخانه عمومی انابد در شهرستان بردسکن با زیربنای 200 مترمربع و اعتبار یک هزار و 260 میلیون ریال و مرکز بهداشتی درمانی بینالود با زیربنای 525 متر مربع و اعتبار 4 هزار و 240 میلیون ریال ، مرکز بهداشتی درمانی کلاته منار در شهرستان مشهد با زیربنای 525 متر مربع و اعتبار 5 هزار و 48 میلیون ریال و همچنین مرکز بهداشتی درمانی جوادیه در شهرستان تربت حیدریه با زیربنای 525 مترمربع و اعتبار 5 هزار و 244 میلیون ریال سایر پروژه هایی هستند که در هفته دولت امسال آماده بهره برداری می باشند.

اخوان عبداللهیان همچنین به پروژه های قابل افتتاح در حوزه راه روستایی اشاره کرد و اظهار داشت: در مجموع 17.8 کیلومتر راه روستایی در شهرستان های گناباد (روستای رهن- ریاب)،‌مشهد (روستای کلاته سیدا)، قوچان ( باجگیران، روستای اندرزی) و نیشابور (روستاهای ارغش،دربهشت، عبیرآباد و کاریزصباح) آماده افتتاح است که برای احداث و آسفالت این میزان راه روستایی مجموعاً 34 هزار و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی در خصوص سایر پروژه های قابل افتتاح این اداره کل گفت: در بخش مسکن مهر تعداد 2 هزار و 58 واحد در استان خراسان رضوی آماده بهره برداری است که 485 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر، یک هزار و 105 واحد در شهر جدید گلبهار و 468 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر استان می باشد.

وی افزود: واحدهای آماده افتتاح مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر شامل 60 واحد در شهرستان تایباد، 164 واحد در شهرستان قوچان، 62 واحد در شهرستان مشهد و 182 واحد خودمالک در کل استان خراسان رضوی می باشد.

وی گفت: در مجموع برای پروژه های مسکن مهر قابل افتتاح در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت در استان، مبلغ یک هزار و 600 میلیون ریال تسهیلات بانکی و 3 هزار و 100 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

پایان خبر/*

کد خبر: 2339

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید