امروز: یکشنبه 31 شهریور 1398 برابر با 22 سبتامبر 2019

  • سرپرست اداره راه و شهرسازی زاوه اعلام کرد:
انعقاد قرارداد احداث ۲۳ کیلومتر راه روستایی در شهرستان زاوه

  • یکشنبه, 07 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
انعقاد قرارداد احداث ۲۳ کیلومتر راه روستایی در شهرستان زاوه mashhadomran.ir

سرپرست اداره راه و شهرسازی زاوه از انعقاد قرارداد احداث ۲۳ کیلومتر راه روستایی در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، مرتضی رضازاده با اعلام این خبر افزود: شهرستان زاوه از جمله مناطق استان خراسان رضوی است که با حجم بالای روستاهای محروم مواجه است و تا پیش از این حدود 85 درصد روستاهای این شهرستان از راه آسفالته مناسب بهره‌مند بودند.
وی اضافه کرد: با تلاش مجموعه راه و شهرسازی در دولت یازدهم و افتتاح چندین راه آسفالته روستایی در این شهرستان درصد بهره‌مندی روستاهای زاوه از راه مناسب هر روز بالا می‌رود تا اینکه در ادامه فعالیت دولت یازدهم در قالب چند پروژه، شاهد بهره‌مندی 96.05 درصدی روستاهای این شهرستان از راه مناسب آسفالته هستیم.
سرپرست اداره راه و شهرسازی زاوه با اعلام خبر انعقاد قرارداد ساخت 23 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان، بیان کرد: این قرارداد در قالب احداث چندپروژه راه روستایی با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال منعقد شده که براساس آن، در مجموع 10 روستا با بیش از 800 خانوار و جمعیتی بالغ بر 2700 نفر از راه روستایی آسفالته بهره‌مند شدند.
وی ادامه داد: با احداث این حجم راه آسفالته روستایی تمامی روستاهای شهرستان زاوه از راه آسفالته و مناسب بهره‌مند خواهند شد و درصد برخورداری این شهرستان در راه روستایی به 100 درصد می‌رسد.

پایان خبر/*

کد خبر: 2090

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید