امروز: یکشنبه 31 شهریور 1398 برابر با 22 سبتامبر 2019

  • فرماندار زاوه خبر داد؛
دوبانده کردن جاده زاوه - تربت حیدریه نیازمند ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار

  • چهارشنبه, 28 بهمن 1394
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مهدی محمودی مهدی محمودی MashhadOmran.ir

فرماندار زاوه گفت: دوبانده کردن جاده زاوه - تربت حیدریه نیازمند 280 میلیارد ریال اعتبار است.

 

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی فرمانداری زاوه، مهدی محمودی اظهار داشت: یکی از مهم ترین نیازهای محوری شهرستان زاوه، دوبانده شدن جاده 28 کیلومتری دولت آباد - تربت حیدریه است.
وی افزود: خوشبختانه دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته توجه ویژه ای به سه بخش ساخت بیمارستان، گازرسانی به نواحی روستایی و اولویت دهی به دوبانده کردن جاده شهرستان زاوه داشته است.
فرماندار زاوه با اشاره به اهمیت اقتصادی و ترانزیتی شهرستان زاوه، گفت: به صورت میانگین روزانه شش هزار خودرو از این مسیر تردد می کنند.
محمودی خاطرنشان کرد: تردد ماهانه 180 هزار خودرو، این جاده را به پرترددترین جاده استان تبدیل کرده که این مهم در زمان برداشت محصول زعفران از اهمیتی دوچندان برخوردار می شود.
وی نیاز اعتباری برای دوبانده کردن هر کیلومتر از این جاده را 10 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در حال حاضر از مجموع 70 کیلومتر جاده اصلی شهرستان زاوه تنها 4 کیلومتر دوبانده است.
محمودی یادآور شد: با جانمایی و استقرار یک پاسگاه دائمی در ورودی شهر دولت آباد، خوشبختانه به میزان قابل توجهی از تخلفات و حوادث جاده ای این محور کاسته شده که امیدواریم با دوبانده شدن این جاده، مهمترین مطالبه مردم شهرستان زاوه برآورده شود.

پایان خبر/*

کد خبر: 521

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید