امروز: دوشنبه 10 آذر 1399 برابر با 30 نوامبر 2020

آخرین خبرها

مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب خراسان رضوی خبرداد: صرفه جویی بیش از 11 میلیون متر مکعب آب در مشهد

  • یکشنبه, 27 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب خراسان رضوی خبرداد:  صرفه جویی بیش از 11 میلیون متر مکعب آب در مشهد مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب خراسان رضوی خبرداد: صرفه جویی بیش از 11 میلیون متر مکعب آب در مشهد http://mashhadomran.ir

 مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب خراسان رضوی با اشاره به گزارش عملکرد آمار مسدودی چاه های غیر مجازدر شش ماهه ابتدایی سال جاری، گفت: بیشترین میزان مسدودی چاه های غیر مجاز با آمار 363 حلقه چاه مربوط به مشهد است که موجب صرفه جویی ۱۱ میلیون و ۷۱۹ هزار متر مکعب آب شده است.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، غلامرضا ممدوحی با اشاره به آمار مسدودی چاه های غیر مجاز در شش ماهه سال جاری، اظهارکرد: طی این مدت در شهرستان سبزوار ۷۴ حلقه چاه غیر مجاز مسدود شد که موجب صرفه جویی ۵۷۴ هزار متر مکعب آب شده است.


وی با اشاره به اینکه 99 حلقه چاه غیر مجاز نیز در شهرستان نیشابور مسدود شد که از این آمار به میزان یک میلیون و ۲۱۰ هزار متر مکعب آب صرفه جویی شده است، افزود: همچنین 67 حلقه چاه در شهرستان های قوچان، 363 حلقه چاه در مشهد و چهار حلقه چاه در سرخس که به ترتیب به میزان یک میلیون مترمکعب آب، ۱۱ میلیون و ۷۱۹ هزار متر مکعب آب و ده هزار متر مکعب آب صرفه جویی شده است.


مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب خراسان رضوی با بیان اینکه 2 حلقه چاه غیر مجاز در گناباد مسدود شد، که منجر به صرفه جویی 57 هزار متر مکعب آب شده است، خاطرنشان کرد: سه حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان های درگز و 57 حلقه چاه غیرمجاز در تربت حیدریه مسدود شد که به ترتیب به میزان 30 هزار و 300 هزار متر مکعب آب صرفه جویی شده است.


ممدوحی اضافه کرد: همچنین 186 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان تربت جام و 15 حلقه چاه غیر مجاز در خواف مسدود شده که این رقم منجر به صرفه جویی 500 هزار و110 هزار متر مکعب آب شده است.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5257

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید