امروز: دوشنبه 10 آذر 1399 برابر با 30 نوامبر 2020

آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری رایگان بهینه سازی می شود

  • یکشنبه, 27 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری رایگان بهینه سازی می شود مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی: موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری رایگان بهینه سازی می شود http://mashhadomran.ir

 

 


مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای تجاری و مسکونی به صورت رایگان در این استان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، حسن افتخاری با اعلام این مطلب اظهار کرد: این طرح دربرگیرنده سه اقدام مهم شامل اصلاح و ترميم عايق كاري، تنظيم مشعل و نصب سيستم ضد رسوب موتورخانه واحدهای تجاری و مسکونی است.


وی افزود: مشترکین محترم خانگی و تجاری گاز طبیعی که دارای موتورخانه مرکزی هستند می توانند با مراجعه به سایت طرح بهینه سازی مصرف موتورخانه ها به نشانیwww.goc.nigc.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.


مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: اجرای این طرح برای مشترکین رایگان بوده و هزینه های اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه ها توسط شرکت گاز پرداخت خواهد شد. این هزینه ها شامل تنظیم مشعل های موتورخانه، نصب رسوب گیر و عایق کاری است.


وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحد‌های مسکونی و تجاری، حدود ۱۰ درصد در مصرف گاز هر مشترک صرفه‌جویی شده که این مهم کاهش هزینه صورت حساب را نیز به همراه خواهد داشت.


افتخاری با بیان این مطلب که گاز نیاز فردای ما است و باید با مصرف بهینه و صحیح موجب ماندگاری این نعمت الهی برای آیندگان شویم گفت: شهروندان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحد‌های مسکونی و تجاری با شماره تلفن های 1894 و 37074 مرکز ارتباطات مردمی شرکت گاز استان خراسان رضوی تماس بگیرند.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5256

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید