امروز: دوشنبه 10 آذر 1399 برابر با 30 نوامبر 2020

آخرین خبرها

احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9 شهرداری مشهد

  • یکشنبه, 27 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9 شهرداری مشهد احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9 شهرداری مشهد http://mashhadomran.ir

 شهردار منطقه 9 مشهد از احداث و بازسازی 6 کانال جمع آوری آب های سطحی با اعتباری بالغ بر 86 میلیارد ریال در این منطقه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، جواد اصغری، شهردار منطقه 9  با اعلام این خبر گفت: جمع آوری و هدایت آب های سطحی در معابر هنگام بارندگی از طریق کانال های احداثی مدیریت شهری انجام می شود و هرساله با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته نسبت به احداث و بازسازی این کانال ها اقدام می شود.

 

اصغری در باره  پروژه های بازسازی کانال های جمع آوری آب های سطحی منطقه 9 در سال 99 تصریح کرد: احداث و بازسازی 6 کانال طی سال جاری در دستور کار قرار گرفته است که تاکنون سه پروژه شامل کانال جمع آوری آب های سطحی اقبال لاهوری (حد فاصل اقبال لاهوری 6 تا میدان اقبال)، سرافرازان (سرافرازان 15) و خاقانی (حد فاصل تقاطع پیروزی تا خاقانی 26) به طول جمعا 750 متر و با اعتبار 9.3 میلیارد ریال به پایان رسیده است.

 

وی ادامه داد: با اجرای این پروژه ها، کانال های روباز جمع آوری و به صورت سرپوشیده احداث و یک متر نیز به عرض خیابان در بلوارهای اقبال لاهوری، سرافرازان و خاقانی اضافه شده است.

 

شهردار منطقه 9 مشهد به دیگر پروژه های احداث و بازسازی کانال جمع آوری آب های سطحی در این منطقه اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه های کانال بزرگراه شهید کلانتری به طول 1800 متر، کانال بولوار دلاوران 600 مترطول و کانال خیابان فکوری 71 به طول 1300 متر، پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 9 برای هدایت مطلوب آب های سطحی در معابر این منطقه هستند.

 

اصغری خاطرنشان کرد: این 3 پروژه با اعتبار 76.5 میلیارد ریال در حال اجراست و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

 

شایان ذکر است مرمت و بازسازی سایر کانال های جمع آوری آب های سطحی محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 با صرف هزینه 3 میلیارد ریال در حال انجام است.

 

 

منبع:روابط عمومی شهرداری منطقه 9

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5255

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید