امروز: دوشنبه 10 آذر 1399 برابر با 30 نوامبر 2020

آخرین خبرها

معین های اقتصادی از ظرفیت های پارک علم و فناوری استفاده کنند

  • یکشنبه, 27 مهر 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
معین های اقتصادی از ظرفیت های پارک علم و فناوری استفاده کنند معین های اقتصادی از ظرفیت های پارک علم و فناوری استفاده کنند http://mashhadomran.ir

 

 

 

دبیر کارگروه کارآفرینی، آموزش و تسهیلگری کمیته راهبری گفت: معین های اقتصادی از ظرفیت های پارک علم و فناوری استفاده کنند.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،ششمین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی و فرهنگی استان در در محل دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.


مونالیزا ضیغمی ،دبیر کارگروه کارآفرینی، آموزش و تسهیلگری کمیته راهبری ضمن اعلام برنامه و شرایط انتخاب اعضاء این کارگروه در جلسه هفته گذشته خود با مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان و هماهنگی برای انعقاد تفاهمنامه همکاری با این پارک گفت: ایمان شریعتی، مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری به معرفی، نوع فعالیت و مراکز رشد زیر مجموعه این پارک در دیگر شهرهای استان پرداخت که معین ها می توانند از این ظرفیت ها و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی و تورهای پارک علم و فناوری و همچنین قوانین مالیاتی خاص(مناطق آزاد)، برای پروژه های مصوب شده از سوی این پارک که بیشتر بر اساس ایجاد شرکت های دانش بنیان می باشد استفاده کنند.


همچنین ، رضا حسینی دبیر کمیته راهبری درباره تدوین کارت اهداف برای هر روستا یا بخش، ظرفیتها و مزیت های نسبی آن صحبت کرد و گفت: سامانه ای برای ثبت این ایده ها و افرادی که با ایده های جدید مایلند در چارچوب معین ها ایجاد شود تا مدیریت دانش ایجاد شود.


وی گفت : در حال حاضر بعضی از پروژه ها و طرح های زیر نظر معین ها، با مشکلات متعددی در خصوص کسب مجوز و پروانه ها روبرو هستند که با سازمان صمت هماهنگی انجام می شود تا این مشکلات برطرف شود.
در این جلسه مقرر شد، تا اطلاعات همه معین ها از جمله پروژه های معلق و راکد به کمیته ارائه شود ، تا بر همان اساس و در جهت رفع مشکلات برنامه ریزی شود.

 

شبنم مقدم

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5254

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید