امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 برابر با 20 اکتبر 2020

رشد ترافیک مرسولات خرید اینترنتی در استان خراسان رضوی

  • جمعه, 28 شهریور 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
رشد ترافیک مرسولات خرید اینترنتی در استان خراسان رضوی رشد ترافیک مرسولات خرید اینترنتی در استان خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 
مدیرکل پست استان خراسان رضوی ، از رشد توزیع و قبول ترافیک مرسولات خرید اینترنتی در سال جاری خبر داد .

به گزارش  پایگاه خبری افتصادی مشهد عمران سید احمد موسوی گفت :توزیع مرسولات اینترنتی 83 درصد نسبت به سال گذشته و قبول مرسولات اینترنتی 71 درصد رشد داشته است .


مدیر کل پست استان خراسان رضوی در تشریح اقدامات صورت گرفته از سوی پست استان در توسعه تجارت الکترونیک و اشتغالزایی اظهار داشت :یکی از اقدامات مهم ،انعقاد قرارداد با دفتر حوزه زنان و خانواده استانداری است که از ظرفیت های پست به منظور توسعه ارتباطات و اتصال بازار فروش محصولات بومی استفاده خواهد شد .

 

وی با بیان اینکه ، پس از شیوع بیماری کرونا گرایش عموم مردم به خرید اینترنتی افزایش یافته است، گفت: صاحبان کسب و کار ها می توانند با اتصال به سامانه بازار الکترونیک و استفاده از ظرفیت فضا ها و امکانات شبکه پستی کسب و کار خود را توسعه دهند گفت : خرید و فروش مجازی یک راه مناسب در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا می باشد .

 

مدیرکل پست استان خراسان رضوی یادآور شد: سرویس‌ها و خدمات الکترونیکی بخش قابل توجهی از فعالیت‌های پست استان را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر تعداد 455فروشگاه در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت دارند .موسوی در ادامه بهبود کیفیت خدمت رسانی را از مهمترین اهداف پست استان بر شمرد و گفت : تسریع در اجرای پروژه GNAF و تعامل با ادارات و سازمانها نیز در همین راستا در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است .


مدیر کل پست استان خراسان رضوی اظهار داشت : کلیه دستگاهها در استان خراسان رضوی می توانند با برون سپاری خدمات نیابتی از ظرفیت ها و شبکه مویرگی پست در خدمت رسانی به مردم استفاده کنند .


وی گسترش تفکر تجاری و اقتصادی را ضروری شمرد و گفت: باید از طریق تعامل و ارتباط سازنده با سازمان ها بازار خدمات را توسعه بخشیده و از پتانسیل های بخش خصوصی به منظور بهبود فرایندها و صرفه جویی در هزینه ها استفاده و خدمت رسانی مطلوبتر استفاده کنیم .


موسوی بیان داشت: با سرويس خرید و فروش الکترونیکی ، مشتري مي‌تواند از طريق خطوط اينترنتي در فروشگاه‌هاي مجازي حضور يافته و كالاهاي مورد نظر خود را انتخاب و خريد كند.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5192

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید