امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 برابر با 20 اکتبر 2020

طی انعقاد تفاهم نامه فیمابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با سازمان بسیج مهندسی کشاورزی: شناسایی و جذب کارشناس مربی طرح بسیج همگام با کشاورز

  • جمعه, 28 شهریور 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
طی انعقاد تفاهم نامه فیمابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با سازمان بسیج مهندسی کشاورزی: شناسایی و جذب کارشناس مربی طرح بسیج همگام با کشاورز طی انعقاد تفاهم نامه فیمابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با سازمان بسیج مهندسی کشاورزی: شناسایی و جذب کارشناس مربی طرح بسیج همگام با کشاورز http://mashhadomran.ir

 

انعقاد تفاهم نامه فیمابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با سازمان بسیج مهندسین کشاورزی: شناسایی و جذب کارشناس مربی طرح بسیج همگام با کشاورز در دستور کار قرار گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری افتصادی مشهد عمران،سیداحمد دلقندی ، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی با اشاره به تفاهم نامه منعقده با سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گفت: طی جلسات متعددی که با مسئولین ذیربط در سازمان بسیج مهندسین کشاورزی داشتیم، برنامه اشتغال زایی برای فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و نیز ایجاد مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی را در دستور کار قرار دادیم.


 دلقندی افزود: با پتانسیل‌های بسیار مناسبی که در این استان وجود دارد، امیدواریم رشد و توسعه بخش کشاورزی استان با این اقدام مفید و سازنده نمود بیشتری پیدا می‌کند.


احمد گل محمدی ، مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا(ع) نیز تصریح کرد: با امضا و مبادله این تفاهمنامه برنامه نهضت جهش تولید در عرصه کشاورزی و دامپروری در جهت کمک به خودکفایی، بیشتر محقق می شود.

 گل محمدی  گفت : از همه  فارغ التحصیلان بخش کشاورزی جهت حضور در طرح کارشناس مربی طرح بسیج همگام با کشاورز، دعوت به همکاری می کنیم.

 

 

منبع :روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5186

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید