امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 برابر با 20 اکتبر 2020

دومین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی مطرح شد: ۳۳۸ صندوق توسعه روستایی توسط معین های اقتصادی و فرهنگی ایجاد شده است

  • جمعه, 28 شهریور 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
دومین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی مطرح شد:  ۳۳۸ صندوق توسعه روستایی توسط معین های اقتصادی و فرهنگی ایجاد شده است دومین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی مطرح شد: ۳۳۸ صندوق توسعه روستایی توسط معین های اقتصادی و فرهنگی ایجاد شده است http://mashhadomran.ir

 


ایجاد ۳۳۸ صندوق توسعه روستایی توسط معین های اقتصادی و فرهنگی، حجم سرمایه ای بالغ بر ۹۹ میلیارد ریال را به دنبال داشته است.

 

به گزارش  پایگاه خبری افتصادی مشهد عمران ،دومین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی و فرهنگی استان خراسان رضوی با حضور اعضاء در در محل سالن جلسات دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان برگزارشد.

 

حسینی دبیر کمیته گفت: کمیته راهبری جهت تسهیل اقدامات معین ها، جلوگیری از موازی کاری و پیگیری و رفع موانع در ارگان های دولتی و همچنین سیاست گذاری جهت همسو شدن کلیه معین ها می باشد.
وی با اشاره به اهمیت ارتباطات و رسانه خواستار تشکیل هر چه سریعتر کمیته ارتباطات و رسانه ذیل کمیته راهبری شد.


همچنین آرمات، مشاور روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان و مسؤول کمیته ارتباطات و رسانه کمیته راهبری معین های اقتصادی و فرهنگی استان ضمن تاکید بر اهمیت تشکیل کمیته ارتباطات و رسانه افزود:بضاعت حوزه روابط عمومی معین های اقتصادی بسیار بالا می باشد و با به وجود آمدن بستر رسانه ای در صدا و سیما از این دست مستند گزارش ها می توان تهیه و پخش شود.

 

همچنین ایرانمنش، مدیر شعب بانک رسالت استان خراسان رضوی و مدیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت در باره اقدامات انجام شده توسط این نهاد و همچنین رفع موانع مالی بر سر راه سرمایه‌گذاران خرد روستایی و ارائه تسهیلات به آنها پیشنهادهایی را عنوان و به ارائه توضیحاتی پرداخت.

 

وی افزود: شبکه توسعه اجتماعی رسالت و همچنین بانک رسالت تمام قد در خدمت معین ها و کارآفرینان استان خواهد بود.

 

همچنین محمد زاده نماینده دفتر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در خصوص ایجاد صندوق های توسعه روستایی در استان گزارشی ارائه کرد و گفت: تا کنون ۳۳۸ صندوق توسعه روستایی توسط ۴۹ معین اقتصادی و فرهنگی در ۲۳ شهرستان با تعداد ۱۷ هزار و ۲۹۲ نفر عضو و جمع کل سرمایه ۹۹ میلیارد و ۷۶۵ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۷۸۴ ریال در سامانه معین اقتصادی ثبت شده است.

 

همچنین حجت الاسلام زر دوزنیا نماینده معین اقتصادی و مدیر پیشرفت منطقه ای آستان قدس رضوی خاطر نشان کرد: به جهت خدمت رسانی بهتر به مردم و تسهیل در امور معین ها بهتر است در ابتدا استراتژی کمیته تعیین، هیئت رئیسه و کمیته های کاربردی ذیل این کمیته شکل گرفته و اعضاء در آن دخیل شوند.


وی افزود: به جهت سرعت بخشیدن به کار، موضوعات در کمیته های تخصصی مطرح و تصمیم گیری می شود و بعد از تصویب هیئت رئیسه و کسب مجوزهای مربوطه، به کلیه معین ها ابلاغ می شود واین کمیته باید تصمیمات کلان برای بیش از ۲۰۰ معین اقتصادی و فرهنگی استان بگیرد و در جهت تسهیل امور آنان گام بردارد.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5185

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید