امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 برابر با 20 اکتبر 2020

برگزاری نخستین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی فرهنگی استان به میزبانی ایران خودرو خراسان

  • شنبه, 22 شهریور 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
برگزاری نخستین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی  فرهنگی استان به میزبانی ایران خودرو خراسان برگزاری نخستین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی فرهنگی استان به میزبانی ایران خودرو خراسان http://mashhadomran.ir

 اولین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی فرهنگی استان خراسان رضوی در محل دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،این جلسه  با حضور  حسن گوهرپور سرپرست اداره کل روابط‌عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدزاده نماینده نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی،  حسینی دبیر کمیته، آرمات مشاور روابط عمومی ایران خودرو خراسان،حجری مسؤول روابط عمومی این شرکت و سایر اعضاء برگزار شد.

 

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در این جلسه به لزوم «برندسازی» مثلث توسعه اقتصادی اشاره کرد و گفت: فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و روسای دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها شایسته است برای عمومی‌تر شدن مفاهیم مثلث توسعه اقتصادی تلاش کنند.

 

گوهرپور بر تاثیر حرکت واحد یک کمیته اطلاع‌رسانی در جهت مفاهیم مثلث توسعه اقتصادی تاکید کرد و افزود: کمیته راهبری می‌تواند افق انتظارهای اهالی رسانه و معین های اقتصادی را به هم نزدیک‌تر کند.


وی تداوم حضور پررنگ رسانه در تبیین اقدامات صورت گرفته ذیل مثلث توسعه اقتصادی را مهم برشمرد و یادآور شد: فعالیت‌های خوبی در حوزه معین‌های اقتصادی صورت گرفته، اما با سازوکارهایی که انشالله اینجا برنامه‌ریزی و پیشنهاد می‌شود کیفیت ارتباط معین‌های اقتصادی با رسانه و اطلاع‌رسانی بهبود خواهد یافت.

 

در ادامه محمد زاده نماینده نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در خصوص هدف از تشکیل این کمیته گفت: با توجه به حضور بیش از دویست معین اقتصادی در استان، این کمیته به منظور کمک به نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی و همسو شدن تمامی معین ها ایجاد شده است، وی در ادامه به جهت سهولت در انجام امور مربوط به ارگان ها و سازمان های مختلف، خواستار حضور نمایندگان این دستگاه های اجرایی در کمیته شد.

 

 آرمات مشاور روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان یکی دیگر از سخنرانان این جلسه بود که بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت‌ معین های اقتصادی تاکید کرد و گفت: باید به حوزه ارتباطات و روابط عمومی نگاه ویژه داشت و به صورت تخصصی به آن پرداخته شود.

وی در ادامه در زمینه عارضه یابی اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها و ارائه راهکار در این خصوص به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه جلسه اعضاء به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص دستور جلسه پرداخته و هر کدام در خصوص معضلات و مشکلات در مسیر فعالیت معین های اقتصادی سخن گفتند.

 

در این جلسه مصوب شد، در راستای اطلاع رسانی و ارتباط موثر و مستمر با رسانه ها کمیته تخصصی روابط عمومی، ذیل کمیته راهبری معین های اقتصادی استان با حضور مدیران روابط عمومی معین ها تشکیل شود.

 

گفتنی است این کمیته با پیشنهاد حسینی یکی از مدیران و نماینده شرکت ایران خودرو خراسان به عنوان معین اقتصادی بخش احمدآباد مطرح و ساز و کار آن توسط ایشان ارائه و مورد تائید سایر معین ها و نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی شد.

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5184

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید