امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 برابر با 20 اکتبر 2020

قطع انشعاب آب 70 مشترک پرمصرف آب در شهرستان خلیل آباد

  • شنبه, 22 شهریور 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 قطع انشعاب آب 70 مشترک پرمصرف آب در شهرستان خلیل آباد قطع انشعاب آب 70 مشترک پرمصرف آب در شهرستان خلیل آباد http://mashhadomran.ir

 

به گفته مدیر امور آبفای خلیل آباد انشعاب 70مشترک پرمصرف آب در این شهرستان قطع شد و 300مشترک هم به دلیل نصب پمپ بر روی شبکه اخطار دریافت کردند .


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محمدکاظمی بیان کرد: مشترکان پر مصرف از آب شرب برای آبیاری باغ استفاده می کردند که انشعاب آنها پس از فصل تابستان و در صورت استانداردسازی وصل خواهد شد.


وی اظهار داشت: 300مشترک هم مبادرت به نصب پمپ آب بر روی انشعابات کرده بودند که پس از اخطار کتبی، منصوبات خود را اصلاح کردند.


کاظمی این اقدامات را در راستای تامین آب 13هزار و 700مشترک شهری و 10هزارمشترک روستایی دانست و افزود: حفر چاه شماره 5 خلیل آباد، اجاره آب کشاورزی و تعامل با آبفا کاشمراز جمله دیگر برنامه های این امور در تامین آب شرب ساکنان دو شهرو 26روستای تحت پوشش می باشد.


وی با بیان اینکه آب شرب مورد نیاز مشترکان از15حلقه چاه تامین می شود بر حفر یک حلقه چاه دیگر تا سال آینده به منظور برخورداری شهروندان و روستائیان از شرایط پایدار آب تاکید کرد.


کاظمی با اشاره به تامین آب 13روستا از شش حلقه چاه آب شرب شهر خلیل آباد خاطرنشان کرد: حفر چاه جدید با توان 33 لیتر برثانیه مشکل تامین آب این شهر و روستاهای اطراف را تا حد زیادی رفع خواهد کرد.
وی یادآور شد: روستاهای شهرستان دارای شبکه آبرسانی بوده و آب شرب شهرستان کیفیت بسیار بالایی دارد و هیچ روستایی با تانکر آبرسانی نمی شود.

 

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5182

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید