امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 برابر با 20 اکتبر 2020

دعوت از صاحبان ایده؛ جشنواره ملی صنایع روستا دوست در خراسان رضوی برگزار می شود

  • جمعه, 21 شهریور 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 دعوت از صاحبان ایده؛  جشنواره ملی صنایع روستا دوست در خراسان رضوی برگزار می شود دعوت از صاحبان ایده؛ جشنواره ملی صنایع روستا دوست در خراسان رضوی برگزار می شود http://mashhadomran.ir

 

 

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از صاحبان ایده، کارآفرینان و نخبگان دعوت می شود در جشنواره ملی صنایع روستا دوست که توسط این نهاد برگزار می شود، شرکت کنند.

 

به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،حبیب الله آسوده با اعلام شعارجشنواره«تلاش کنیم روستا را طلاش کنیم» است، افزود: ویژگی طرح های قابل ارائه در جشنواره صنایع روستا دوست شامل به صرفه بودن برای تولید در مقیاس روستا، نوآورانه و با فناوری ساده باشد.


وی ادامه داد: تشویق‌هایی شامل، پرداخت جوایز نقدی به سه طرح اول، اعطای تسهیلات ارزان قیمت، مشارکت در اجرایی کردن طرح‌ها و ایده‌ها ، معرفی محصول نهایی به بازار هدف، تامین زمین های کشاورزی جهت اجرای طرح، خرید محصولات و ماشین آلات کلان و دعوت از طرح‌های برگزیده جهت حضور در نمایشگاه بین‌المللی درنظرگرفته شده است.


آسوده بابیان اینکه این طرح تمامی روستاهای استان را شامل می شود، اظهار کرد:از مخترعان،مبتکران،شرکت‌های دانش‌بنیان و دارندگان محصولات یا ایده‌های صنعتی با ویژگی‌های صنعت روستا دوست دعوت می شود برای ثبت محصولات و طرح های خود و یا کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ ۲۵ مهرماه سال جاری به سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir مراجعه کنند.


مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با عنوان اینکه ۵۵ درصد از اشتغال های ایجاد توسط این نهاد در روستاها بوده، افزود: برنامه ریزی شده است امسال با۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد، صندوق توسعه روستایی و بانکها ۱۵ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در استان ایجاد شود.

 

 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5178

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید