امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

بازديد مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي از پروژه هاي راه وشهرسازي شهرستان سبزوار

  • دوشنبه, 13 مرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
بازديد مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي از پروژه هاي راه وشهرسازي شهرستان سبزوار بازديد مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي از پروژه هاي راه وشهرسازي شهرستان سبزوار http://mashhadomran.ir

 

 مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي در ادامه سفرهاي شهرستاني خود اين هفته از پروژه هاي راه وشهرسازي شهرستان سبزوار بازديد و مشکلات پروژه های راه و شهرسازی شهرستان سبزوار را بررسي كرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،  فدرت ا...ابك و معاونين اين ادراه كل با حضور در شهرستان سبزوار، با حجت الاسلام والمسلمین مقیسه امام جمعه اين شهرستان سبزوار دیدار و گفتگو کرد.

 

بنا براين گزارش در ادامه اين سفر، مهندس ابك با حسینی ریاست دادگستری شهرستان سبزوار دیدار و در خصوص رفع تصرف از اراضی ملی و دولتی در محدوده شهر سبزوار تبادل نظر و گفتگو کرد.

 

وي در ادامه با همراهی برادران فرماندار شهرستان سبزوار از اداره راه و شهرسازی سبزوار و واحد گشت یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن مستقر در اين اداره بازدید و با کارکنان آن مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی همچنين به همراه معاونين اين اداره كل،  شاد معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان سبزوار ، استیری رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار و  نصرآبادی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سبزوار از محل احداث سایت و پروژه مجتمع فرهنگی هنری سبزوار و محل احداث سایت و اراضی واگذار شده جهت احداث مدرسه محله بهاران شهر سبزوار بازدید کرد .

 

وي همچنين در جلسه اي با حضور دکترمحبی نماینده مردم شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی و ساير مسوولين اين شهرستان به بررسی وضعيت اراضی ملی و دولتی بنام سازمان ملی زمین و مسکن در محدوده و حریم شهر سبزوار به ویژه اراضی فرودگاه، سجاد شهر و شهرک اندیشه پرداخت.

 

 

منبع:بازديد مديركل راه و شهرسازي خراسان رضوي از پروژه هاي راه وشهرسازي شهرستان سبزوار

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5114

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید