امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

خرید دانه روغنی کلزا در خراسان رضوی از مرز 7800 تن گذشت

  • چهارشنبه, 08 مرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
خرید دانه روغنی کلزا در خراسان رضوی از مرز 7800 تن گذشت خرید دانه روغنی کلزا در خراسان رضوی از مرز 7800 تن گذشت http://mashhadomran.ir

 

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی  گفت : خرید دانه روغنی کلزا در خراسان رضوی از مرز 7800 تن گذشت.

 

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت :از ابتدای خرید تضمینی کلزا از کشاورزان از ۳۱ اردیبهشت ماه امسال تاکنون بیش از هفت هزارو هشتصدتن دانه روغنی کلزا خریداری شده است که نسبت به سال گذشته رشد قابل قبولی را نشان می دهد.


وی افزود:۱۶ مرکز خرید دانه روغنی کلزا در استان خراسان به صورت تمام وقت در امر خرید فعال هستند و عملیات خرید تضمینی دانه روغنی کلزا را انجام می‌دهند.

 

ناصری مقدم افزود: خرید دانه روغنی کلزا در استان خراسان رضوی همچنان تا زمان پایان برداشت این محصول ادامه دارد.

 

وی  گفت : خرید محصول کلزا در خراسان رضوی از ۳۱ اردیبهشت ماه امسال آغاز شده است و امسال نرخ خرید تضمینی دانه روغنی کلزا با ۳۵ درصد افزایش به ازای هر کیلوگرم ۴۶ هزار و ۶۰۲ ریال است.

 

  ناصری مقدم  افزود : کشاورزان خراسان رضوی در سال زراعی گذشته بیش از ۶ هزار تن کلزا به مراکز خرید تضمینی شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی تحویل دادند و مطالبات آنان در این زمینه نیز به طور کامل پرداخت شده است.

 

وی  گفت : سال زراعی کنونی هشت هزار هکتار مزرعه در خراسان رضوی زیر کشت دانه روغنی کلزا رفته است که هزار و ۵۰۰ هکتار از این سطح معادل ۲۰ درصد از سطح زیر کشت کلزا مربوط به شهرستان مشهد است.

 

 

منبع:روابط عمومی تعاون روستایی خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 5107

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید