امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 برابر با 13 جولای 2020

رئیس جمهور: تحرک پست می تواند موجب حرکتهای بسیار بزرگ در کشور شود

  • جمعه, 09 خرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
رئیس جمهور:  تحرک پست می تواند موجب حرکتهای بسیار بزرگ در کشور شود رئیس جمهور: تحرک پست می تواند موجب حرکتهای بسیار بزرگ در کشور شود http://mashhadomran.ir

 

 

رئیس جمهور با حضور در آیین رونمایی از پروژه های پیشران اقتصاد دیجیتال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعالیتهای پست و مجموعه این وزارتخانه را در مقابله با کرونا مهم ارزیابی کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، در این مراسم که صبح امروز با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، حسن روحانی رئیس جمهور گفت: تحرک پست و شرکتهای دیجیتال می تواند حرکتهای بسیار بزرگ از جمله در بخش سلامت کشور ایجاد کند.

 

وی با اشاره به توصیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص کاهش تردد مردم برای خرید از فروشگاهها اظهار داشت: در این ایام دیدیم که مردم توانستند بدون خروج از خانه، اقدام به خرید اینترنتی و دریافت کالاهای خود از طریق پست کنند و این کمک بزرگی برای مقابله با کرونا بود.

 

رئیس جمهور با مهم دانستن مجموعه فعالیتهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دوره افزود: شاهد بودیم که مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات دست به دست هم دادند تا مردم بتوانند خدمات مورد نیاز خود را با کمترین مراجعه حضوری دریافت نمایند.

 

در ابتدای مراسم، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه این وزارتخانه، پروژه های پیشران اقتصاد دیجیتال را برای رونمایی توسط رئیس جمهور معرفی کرد.

 

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست همراه با سایر اعضای هیئت مدیره و مدیران کل شرکت، به صورت ویدئو کنفرانس در این مراسم حضور داشتند.

 

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت ملی پست

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4913

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید