امروز: دوشنبه 23 تیر 1399 برابر با 13 جولای 2020

آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان در مراسم اهدای هزار و 400 بسته معیشتی : ارزش هر بسته معیشتی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است

  • سه شنبه, 06 خرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان در مراسم اهدای هزار و 400 بسته معیشتی : ارزش هر بسته معیشتی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان در مراسم اهدای هزار و 400 بسته معیشتی : ارزش هر بسته معیشتی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است http://mashhadomran.ir

 

مدیر عامل شرکت ایران خودرو خراسان گفت: ارزش هر بسته معیشتی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که برای نیازمندان منطقه احمدآباد تهیه شده است.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، بیژن زاهدی فر،مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان در مراسم اهدای هزار و 400 بسته معیشتی خاطر نشان کرد: یکی از مسوولیتهای این شرکت در قبال نظام جمهوری اسلامی برقراری امنیت اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در شعاع ۶۰ کیلومتری از محل استقرار کارخانه است.

 

وی افزود: شرکت ایران خودرو خراسان در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود در ساخت و تجهیز مدرسه، کمک به نیازمندان و مواردی از این قبیل اقدامات زیادی انجام داده است که از جمله آنها کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی به ساخت مدرسه در مناطق سیلزده خراسان رضوی است.

 

وی ادامه داد: تهیه هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی برای توزیع بین نیازمندان بخش احمدآباد از دیگر اقدامات شرکت ایران خودرو خراسان در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی است.

 

مدیرعامل شزکت ایران خودرو خراسان  مشارکت ایران خودرو خراسان در موضوعاتی مانند تامین آب، رسیدگی به مسایل زیست محیطی، رسیدگی به امور رفاهی کارکنان و رشد فرهنگی منطقه را از دیگر اقدامات این شرکت در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی مطرح کرد.

 

زاهدی فر درباره نقش و حضور کارخانه ایران خودرو در افزایش اشتغال منطقه عنوان کرد: طی چند سال اخیر شرکت ایران خودرو خراسان اقدام با جذب هزار و ۵۶۰ نفر نیروی انسانی در کاهش نرخ بیکاری بخش احمدآباد تاثیر چشمگیری داشته است.

 

همچنین ، احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده فریمان، سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: شرکت ایران خودرو خراسان رضوی یکی از باکیفیت ترین خطوط تولید خودرو را دارد.
وی از خط تولید جدید خودرو در جایگزینی تولید خودرو 405 خبر داد و افزود: این شرکت برنامه پایان دادن به تولید خودرو پژو ۴۰۵ را در دستور کار دارد و قرار است خط تولید جدیدی را جایگزین آن کند.

 

قاضی زاده هاشمی اظهار امیدواری کرد و گفت: شرکت ایران خودرو خراسان در کنار توزیع مستمر بسته های معیشتی بین نیازمندان بخش احمدآباد، به اجرای پروژه‌های زیربنایی و زیرساختی منطقه را در دستور کار قرار دهد.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4909

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید