امروز: سه شنبه 04 آذر 1399 برابر با 24 نوامبر 2020

پتانسیل‌های تولیدی بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در سطح استان وجود دارد

  • جمعه, 02 خرداد 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
پتانسیل‌های تولیدی بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در سطح استان وجود دارد پتانسیل‌های تولیدی بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در سطح استان وجود دارد http://mashhadomran.ir

 

 

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: ما تمام تلاش خود را در جهت کاهش مراحل اداری و زمانی صدور مجوزها به کار بستیم تا روند تولید و در کنار آن تکربم مراجعین به خوبی صورت پذیرد.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،سیداحمد دلقندیرئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی افزود: امسال به نام سال جهش تولید است و ازطرفی پتانسیل‌های تولیدی بسیار خوبی در حوزه شیلات و آبزیان در سطح استان وجود دارد که بعضاً به خاطر پیچ‌ وخم های داری باعث وقفه در صدور مجوزها گردیده و بدین لحاظ این جلسه هم اندیشی را به منظور تسهیل در روند خدمات رسانی متقاضیان فعالیت های آبزی پروری گذاشتیم.

 


مدیر شیلات و آبزیان استان با تشکر از برگزاری این جلسه، گفت: ما از هرگونه اقدامی که باعث کاهش روند صدور مجوزهای تولید آبزیان خواهد شد، استقبال خواهیم کرد.

 


ناصر شهرکی تصریح کرد: در بحث حریم استخرهای پرورش ماهی، ایجاد فنس و حصار در اطراف استخر برای جلوگیری از ورود سایر حیوانات و نیز نصب نخ یا طناب بر بالای استخر جهت ممانعت از حمله پرندگان ماهی خوار و به دنبال آن ایجاد آلودگی های متعاقب آن، به هر حال بایستی مدنظر باشد.

 


رئیس سازمان نظام پزشکی استان اظهار داشت: ما نیز از برگزاری چنین جلساتی در راستای تسریع صدور مجوزها بسیار خوشحال هستیم و آماده هرگونه همکاری مطابق ضوابط بالادستی خواهیم بود.


مجید کوشکی افزود: رعایت قوانین بهداشتی که باعث سلامتی انسان‌ها خواهد بود، مورد تاکید ما است و لذا در بحث حریم ها ضروری است این حصارها وجود داشته باشد، ولی اصراری بر ایجاد سازه ها و تورهای فلزی با هزینه‌های سنگین نیست.

 


در پایان جلسه، موضوعات تهیه فرم‌های بازدید کارشناسی مطابق دستورالعمل های دامپزشکی توسط نظام مهندسی کشاورزی و فرمت صدور کارت‌های شناسایی برای مرکز زیر 10 تن تولید توسط شیلات و تسریع در ارائه خدمات به متقاضیان، مورد اتفاق نظر اعضای جلسه قرار گرفت.

 

 

 

منبع:روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4900

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید