امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

‍ مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی : آمادگی لازم برای خرید گندم کشاورزان را داریم

  • دوشنبه, 18 فروردين 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
  ‍ مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی : آمادگی لازم برای خرید گندم کشاورزان را داریم ‍ مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی : آمادگی لازم برای خرید گندم کشاورزان را داریم http://mashhadomran.ir

 

آمادگی لازم برای خرید گندم کشاورزان را داریم.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی ، از آمادگی شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی برای خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به نرخ خرید تضمینی خبر داد.

 

 ناصری مقدم افزود : شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی در راستای عمل به وظایف قانونی خود به عنوان مباشر خرید گندم تضمینی و تاکید بر حمایت از کشاورزان ،آماده خرید گندم تولیدی کشاورزان با نرخ تضمینی است و به همه شهرستانها اعلام شده است اقدامات لازم در خصوص خرید تضمینی را انجام دهند.

 

وی همچنین اعلام کرد : با آمادگی شرایط لازم لیست مراکز خرید به صورت رسمی به کشاورزان گندمکار اعلام می گردد و براساس دستورالعمل های ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران گندم مازاد بر نیاز کشاورزان تحویل خواهیم گرفت .

 

 ناصری مقدم گفت: به منظور ایجاد هماهنگی های لازم تا کنون دو جلسه ی کاری با شرکت بازرگانی دولتی استان داشته ایم که بر اساس ابلاغیه ها سازمان مرکزی اتحادیه تعاون روستایی استان به عنوان مباشر خرید مقدمات لازم را انجام داده است.


مدیر تعاون روستایی در ادامه از همه روسای شهرستان های تعاون روستایی خراسان رضوی خواست تا کلیه شرایط برای خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان دقیقا بررسی و براساس دستوالعمل ها مراکز خرید آماده و انشالله با شروع خرید عملیات خرید تضمینی گندم در سطح استان آغاز می شود.

 

منبع: روابط عمومی سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4745

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید