امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

بهینه سازی فرمول ساخت محلول ضد عفونی دست در آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی

  • یکشنبه, 17 فروردين 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 بهینه سازی فرمول ساخت محلول ضد عفونی دست در آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی بهینه سازی فرمول ساخت محلول ضد عفونی دست در آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی http://mashhadomran.ir

 

رئیس آزمایشگاه های شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از بهینه سازی فرمول ساخت محلول ضد عفونی دست در ازمایشگاه مرکزی این شرکت خبر داد.

 

به  گزارش پایگاه خبری اقتصادی  مشهد عمران، هوشیار اکبری این محلول از قدرت بالا در مقابله با میکروب و ویروس و ضد عفونی برخوردار است .

 

وی افزود: فرمول تهیه شده به تایید بخش میکروب شناسی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و چند دارو ساز رسیده است.

 

 اکبری نشان کرد: برای ساخت محلول ضد عفونی کننده دست نیاز به تهیه مواد اولیه با کیفیت و الکل بود که در دو نوبت اقدام به خرید 20 و 60 لیتر الکل شد.وی خاطر نشان کرد: علاوه بر آموزش نحوه ساخت این محلول به نیروهای کنترل کیفیت آزمایشگاه های شرکت در سطح استان ، محلول ساخته شده با فرمول بهینه شده در اختیار آبفای روستایی ، شرکت های تبصره دو و برخی امورهای تابعه قرار گرفت که راسا مبادرت به ساخت محلول کنند.

 

 وی همچنین به اجرای طرح ضد عفونی سطوح و قسمت های مختلف ساختمان ستاد اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح با همکاری دفتر HSE و واحد خدمات شرکت در دو نوبت (قبل و بعد از سال جدید) اجرا شد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4743

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید