امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

اقدام جهادی شرکت گاز برای وصل فوری جریان گاز بیمارستان امام رضا(ع) مشهد

  • شنبه, 09 فروردين 1399
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اقدام جهادی شرکت گاز برای وصل فوری جریان گاز بیمارستان امام رضا(ع) مشهد اقدام جهادی شرکت گاز برای وصل فوری جریان گاز بیمارستان امام رضا(ع) مشهد http://mashhadomran.irرئیس بهره برداری مرکز استان شرکت گاز خراسان رضوی گفت: به دنبال انجام عملیات حفاری توسط خود مشترک در محوطه داخلی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد، شبکه گازرسانی این مرکز برای ساعاتی دچار مشکل شد که با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان در کمتر از هشت ساعت جریان گاز مجددا وصل شد.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، فرشید دشتی با اعلام این مطلب اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد حادثه به مرکز امداد 194 شرکت گاز مبنی بر بروز آسیب به شبکه داخلی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد ، تیم های امدادی شرکت گاز استان در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و برای جلوگیری از بروز حوادث ثانویه نسبت به قطع جریان گاز از محل ایستگاه داخلی اقدام کردند.


وی افزود : با بررسی های لازم مشخص شد که اجرای عملیات حفاری توسط خود مشترک در محوطه داخلی این بیمارستان به وسیله بیل مکانیکی، موجب بروز خسارت به شبکه گاز بیمارستان در عمق یک و نیم متری شده است.


دشتی با اشاره به اهمیت بیمارستان امام رضا(ع) مشهد به دلیل ارائه خدمات به بیماران کرونایی افزود: مطابق قانون انجام تعمیرات در شبکه داخلی بر عهده مشترکین است، ولی در این مورد خاص با توجه به شرایط ویژه جامعه و لزوم حمایت از مراکز درمانی به جهت حفظ سلامت عمومی شهروندان، عملیات تعمیر شبکه این بیمارستان شامل حفاری زیر لوله، برش کاری و تعویض لوله، جوشکاری و رادیوگرافی در کمتر ازهشت ساعت توسط کارکنان و پیمانکاران شرکت گاز انجام شد و در ساعت 22 همان روز گاز این مرکز وصل  شد.


رئیس بهره برداری مرکز استان شرکت گاز استان ادامه داد: در هفته‌های اخیر خدمت رسانی به مراکز درمانی و کمک به جامعه پزشکی در اولویت کاری شرکت گاز خراسان رضوی قرار داشته و تمام درخواست‌های مراکز درمانی و پزشکی استان به صورت فوری و خارج از نوبت مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد.


یادآور می شود؛ هم اکنون پروژه گازرسانی به بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان تربت حیدریه نیز به صورت فوری و ضربتی و به جای مدت زمان معمول 45 روز در نیمه اول فروردین ماه امسال در حال اجرا و تکمیل است. 

منبع:روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4729

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید