امروز: سه شنبه 19 فروردين 1399 برابر با 07 آوریل 2020

برنامه ریزی برای فعال کردن تشکل های زنان در دستور کار تعاون روستایی

  • چهارشنبه, 30 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
برنامه ریزی برای فعال کردن تشکل های زنان در دستور کار تعاون روستایی برنامه ریزی برای فعال کردن تشکل های زنان در دستور کار تعاون روستایی http://mashhadomran.ir

 

‍‍ مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی گفت:برنامه ریزی به منظور فعال  کردن همه تشکل های زنان روستایی در دستور کار سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی قرار دارد.

 

 

 به گزارش پایگاه خبری اقتصادی  مشهد عمران ایرج ناصری مقدم در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفت: یکی از مهمترین وظایف شبکه تعاون روستایی استان خراسان رضوی فعال نمودن ' احیا و ارتقای تشکل زنان روستایی در استان خراسان رضوی می باشد.

 

وی افزود :همه روسای شهرستان های تعاون روستایی باید از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در استان برای ارتقای تشکل های زنان روستایی و همچنین اقتصادی نمودن تشکلها همچنین با به کارگیری از حضور فعال زنان روستایی در عرصه تولیدات صنایع دستی بویژه فرش و تابلو فرش برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند.

 

 ناصر ی مقدم افزود: الحمدلله توافقات خوبی با برخی از نهادها و دستگاه‌های دولتی به منظور بهره گیری از ظرفیت های صنایع دستی و گردشگری همچنین مباحث تولید گیاهان دارویی در استان صورت گرفته است که امیدواریم به زودی نتایج آن را در ارتقاء تشکل های زنان روستایی شاهد باشیم.

 

 

 

منبغ:روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4679

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید