امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

۵۵۰۹ پروژه عمرانی نیازمندان با مشارکت خیرین بهره برداری شد

  • سه شنبه, 08 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
۵۵۰۹ پروژه عمرانی نیازمندان با مشارکت خیرین بهره برداری شد ۵۵۰۹ پروژه عمرانی نیازمندان با مشارکت خیرین بهره برداری شد http://mashhadomran.ir

 

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه در ۹ماهه امسال پنج هزار و ۵۰۹ پروژه عمرانی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان واگذار شده است، گفت: در این امر خیرخواهانه نیکوکاران ۱۷ درصد مشارکت داشتنه اند.

 

به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران محمد صحرایی یکی از ابعاد توانمند کردن خانواده های تحت حمایت را خانه دارشدن آنها دانست و افزود: برای اجرای پنج هزار و ۵۰۹ پروژه عمرانی بیش از ۴۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که هفت میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان آن از محل مشارکت های خیران تامین شد.

 

وی اجرای پروژه های عمرانی را شامل ساخت، تکمیل و خرید مسکن و انجام تعمیرات در قالب شهری و روستایی عنوان کرد و ادامه داد: در ۹ ماهه امسال ساخت، تکمیل و خرید مسکن شهری ۴۰۱ مورد، ساخت مسکن روستایی هزار و ۷۶۸ مورد و انجام ۲ هزار و ۸۹۰ مورد تعمیرات انجام گرفته است.

 

صحرایی با بیان اینکه هنوز ۴۰ هزار خانوار تحت حمایت در استان فاقد سرپناه هستند، اعلام کرد: نیکوکاران می توانند به منظور کمک به این امر به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری در سطح استان مراجعه کنند و در این امر خیرخواهانه مشارکت داشته باشند.

 

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد # ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * از طریق تلفن همراه خود در اهدای کمک های نقدی به نیازمندان اقدام کنند.

 

منبع:سایت خبری کمیته امداد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4647

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید