امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

به مناسبت دهه مبارک فجر؛ 24 پروژه عمراني با اعتبار 228 ميليارد ريال در شهرک‌هاي صنعتي افتتاح و کلنگ زني مي شود

  • یکشنبه, 06 بهمن 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
به مناسبت دهه مبارک فجر؛  24 پروژه عمراني با اعتبار 228 ميليارد ريال در شهرک‌هاي صنعتي افتتاح و کلنگ زني مي شود به مناسبت دهه مبارک فجر؛ 24 پروژه عمراني با اعتبار 228 ميليارد ريال در شهرک‌هاي صنعتي افتتاح و کلنگ زني مي شود http://mashhadomran.ir

 

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، از افتتاح و کلنگ زني 24 پروژه عمراني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان در ايام الله دهه مبارک فجر، خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،"مسعود مهدي زاده مقدم"در نشست کارگروه ستاد دهه مبارک فجر شهرک‌هاي صنعتی استان، اظهار کرد: به مناسبت ايام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، اين پروژه ها با هزينه 228 ميليارد ريال در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي، افتتاح و کلنگ زني مي شوند.


وي افزود: دهه مبارک فجر فرصت بسيار ارزشمندی براي نشان دادن دستاوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامي و آگاهی بخشیدن به مردم در تمام حوزه ها و بخش ها بوده و همه بايد نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا به بهترين نحو ممکن برای نسل های مختلف به خصوص جوانان تبيين شود.


مهدي زاده مقدم با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در شهرک‌هاي صنعتی، ادامه داد: بر اين اساس تعداد 17 پروژه عمراني در بخش زيرساخت های آب، برق و راه، افتتاح و 7 پروژه در اين ايام کلنگ زنی می شود.


وي بیان کرد: تکميل و توسعه متوازن زيرساخت هاي عمراني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي و تسهيل و تمهيد حمايتي از صنايع کوچک از وظايف اصلي و اولويت هاي مهم ما بوده تا با فراهم کردن آنها، امنيت حضور سرمايه گذاران براي احداث و راه اندازي واحدهاي صنعتي و توليدي و سرمايه گذاران صنعتي در راستاي توليد ملي و اشتغال مولد مهيا کنیم.

 

منبع:روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضويمنتشر شده در عمومی
کد خبر: 4644

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید