امروز: سه شنبه 17 تیر 1399 برابر با 07 جولای 2020

زیباسازی ویژه منطقه ثامن در استقبال از بهار ۹۹

  • سه شنبه, 21 آبان 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
زیباسازی ویژه منطقه ثامن در استقبال از بهار ۹۹ زیباسازی ویژه منطقه ثامن در استقبال از بهار ۹۹ mashhadomran.ir


زیباسازی ویژه منطقه ثامن در استقبال از بهار ۹۹ در دستور کار شهرداری ثامن قرار گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، یعقوبی ،  معاون خدمات شهری شهرداری مشهد مقدس در جلسه  با شهردار منطقه ثامن اظهار داشت: با توجه به حضور سالیانه بیش از ۳۰ میلیون زائر داخلی و خارجی در شهر مشهد، بویژه در منطقه ثامن، مدیریت شهری بر آن شده است تا بر زیباسازی هرچه بیشتر این منطقه در ایام استقبال از بهار ۹۹، با برنامه ریزی های لازم اقدام کند.

 

 وی درخصوص زیباسازی برخی از نقاط این منطقه گفت: تا پایان سال، ٦ پروژه در قالب ره باغ، بوستان و پارک خطی در این منطقه به بهره برداری می رسد.

 

 یعقوبی افزود: بوستان راد واقع در وحدت ۱/۳ ، ره باغ پردیس فاز ۳ واقع در جنب میدان شهید حججی به سمت حرم مطهر، فاز ١ و ٢ ره باغ نعیم در طبرسی ۱، احداث فضای سبز انتهای شهید شوشتری ٧ ، ره باغ سلام در شوشتری ۹ ، ره باغ بهشت بین شوشتری۷ و ۹ از جمله پروژه هایی است که تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید. همچنین عملیات اجرایی احداث فاز ١ ره باغ جنان واقع در کوچه عسکریه نیز آغاز  شده است.

 

 وی   گفت:  احداث بخشی از ره باغ فردوس واقع در طبرسی ۲، با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و پیاده روسازی بین پروژه های اوحد و هانیه با ۶۰ درصد پیشرفت در ابتدای شوشتری ۷ در حال آماده سازی به جهت بهره برداری می باشد.

 

 معاون شهردار مشهد خاطرنشان کرد: در برنامه های بهار ۹۹ تاکید ویژه ای بر آذین بندی های متفاوت معابر، کاشت گل و طرح های المان گل شده است.

 

 یعقوبی در باره  بازبینی کیفیت فضای سبز در این منطقه گفت: باتوجه به بازبینی های صورت گرفته، تمام تلاش مدیریت شهری پایداری فضای سبز و کاهش هزینه ها است.

 

 وی تصریح کرد : با توجه به زائرپذیر بودن منطقه و جمعیت زیاد آن جهت زیباسازی بسترهای شهری در منطقه ثامن طرح دفنی کردن گاری های زباله بصورت پایلوت انجام می شود.

 

 

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4474

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید