امروز: سه شنبه 17 تیر 1399 برابر با 07 جولای 2020

عامل انسانی باعث آلودگی و هدر رفت55 هزار مترمکعب آب شرب در نیشابور شد

  • سه شنبه, 21 آبان 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
عامل انسانی باعث آلودگی و هدر رفت55 هزار مترمکعب آب شرب در نیشابور شد عامل انسانی باعث آلودگی و هدر رفت55 هزار مترمکعب آب شرب در نیشابور شد mashhadomran.ir

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور گفت: عامل انسانی باعث آلودگی و هدر رفت55 هزار مترمکعب آب شرب در این شهر شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،جعفر تمیز، معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور  با اشاره به رفع اتفاق خط انتقال آب 600 GRP این شهر افزود: این خط انتقال در پی برداشت مصالح از کف رودخانه توسط اهالی روستای مجاور با استفاده ازبیل مکانیکی دچار شکستگی شد.


وی اظهار داشت: شکستگی این خط باعث کدورت شبکه توزیع شد و 42هزار مشترک را با مشکل کیفی آب مواجه کرد که برای جلوگیری از هدر رفت آب شرب ، هفت حلقه چاه با دبی 110لیتر برثانیه هم از مدار بهره برداری خارج شد.


به گفته وی پس از اقدامات اصلاحی و بکارگیری 7 اکیپ اجرایی نسبت به تخلیه شبکه اقدام شد و خطوط مورد نظر در مدت کمتر از 6 ساعت مورد پیمایش قرار گرفت. وی اظهار داشت: 11 کیلومتر خطوط اصلی انتقال و توزیع GRP (600-800) و همچنین مخزن 10 هزار متر مکعبی هم تا تکمیل مراحل شستشو از مدار خارج شد.


تمیزخاطر نشان کرد:آب شرب مورد نیاز شهروندان در مدت زمان ترمیم شکستگی خط ، با استفاده از منابع و مخازن دیگر و مدیریت فشار تامین و آب آلوده نیز ازخطوط و شبکه توزیع تخلیه شد.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4467

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید