امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399 برابر با 03 جون 2020

طرح معین اشتغال ویژه جامعه ایثارگری در خواف اجرا خواهد شد

  • چهارشنبه, 15 آبان 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
طرح معین اشتغال ویژه جامعه ایثارگری در خواف اجرا خواهد شد طرح معین اشتغال ویژه جامعه ایثارگری در خواف اجرا خواهد شد mashhadomran.ir


مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: مسئولین باید توجه ویژه ای به جامعه ایثارگری داشته باشند و دستگاههای اجرایی در ارائه خدمات رسانی به جامعه بزرگ ایثارگری باید تلاش مضاعفی را انجام دهند.

 به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، حسن فتحی نیا دوشنبه 22 مهر در جلسه کارگروه اشتغال ایثارگران شهرستان خواف که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خدمت رسانی به خانواده های شهدا و ایثارگران و نیز اهمیت جایگاه خانواده های این عزیزان در جامعه اسلامی را به همگان نشان دهیم.


مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران افزود: مسئولین باید توجه ویژه ای به جامعه ایثارگری داشته باشند و دستگاههای اجرایی در ارائه خدمات رسانی به جامعه شاهد و ایثارگر تلاش مضاعفی را انجام دهند.

 

وی خاطر نشان ساخت: خدمت به این جامعه بزرگ بسیار ارزشمند می باشد و تلاش تمام مسئولین ادارات و معادن سطح شهرستان خواف را می طلبد تا مشکلات مربوط به اشتغال این عزیزان مرتفع شود.


وی ادامه داد: در قالب طرح و مدل معین های اقتصادی و اشتغال، استاندار دستور ویژه ای دادند تا معینی ویژه برای خانواده های معزز شهدا و ایثارگران تعیین شود تا در جلسات آینده این کارگروه به صورت ویژه و اختصاصی در جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگری برنامه ریزی های دقیق و مناسبی انجام دهند.


فرماندار شهرستان خواف نیز در این جلسه گفت: شهرستان خواف از ظرفیت های خوبی مانند معادن برخوردار می باشد و باید در این زمینه با شرکت های صنعتی و معدنی در خصوص 25 درصد سهمیه استخدامی برای حمایت از فرزندان شهدا و ایثارگران رایزنی صورت گیرد.

 

شهرستان خواف كه ٢٩٥ كيلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 107 شهيد، 285 جانباز و 34 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران كرده است.

 

منیع:ایثار واحد خراسان رضوی

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4447

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید