امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار مي‌شود

  • چهارشنبه, 17 مهر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار مي‌شود آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار مي‌شود mashhadomran.ir

رييس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان و توسعه فناوري‌هاي نوين ساخت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهاي پنجشنبه و جمعه (18 و 19 مهرماه 98) به طور همزمان در سراسر كشور خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، احسان فرشته پور با بيان اين مطلب گفت: در اجراي آئين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان در مهرماه سال جاري همزمان با سراسركشور در مشهد مقدس و همچنين با عنايت به برگزاري شايسته آزمون در سنوات گذشته در شهرستان هاي سبزوار، نيشابور و تربت حيدريه با حضور 13 هزار و767 نفر در استان برگزار مي‌شود.


وي در ادامه در خصوص رشته‌هاي آزمون يادآور شد: در رشته‌هاي معماري (نظارت، طراحي و اجرا) در مجموع 4863 نفر آزمون، شهرسازي 183 نفر، عمران (نظارت، اجرا و محاسبات) در مجموع 5861 نفر آزمون، تأسيسات مكانيكي(نظارت وطراحي)در مجموع 748 نفرآزمون، تأسيسات برقي(نظارت و طراحي) 1922 نفر، نقشه برداري 160 نفر و ترافيك 30 نفر براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار مهندسي (پايه۳) برگزار مي‌شود .


رييس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان و توسعه فناوري‌هاي نوين ساخت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي تصریح کرد: داوطلبان حتما دفترچه راهنمای آزمون را به طور کامل مطالعه نمایند و همچنین ترک جلسه آزمون قبل از گذشت مدت دو سوم مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی هر رشته ممنوع است .


گفتنی است این آزمون به صورت کشوری برگزار خواهد شد و 175 هزار و 787 نفر در کشور در رشته های مختلف در این دوره از آزمون شرکت کرده اند.

 

منبع:اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضويآز

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4346

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید