امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

رتبه دوم پست خراسان رضوی در تجارت الکترونیک سطح کشور

  • چهارشنبه, 17 مهر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
رتبه دوم پست خراسان رضوی در تجارت الکترونیک سطح کشور رتبه دوم پست خراسان رضوی در تجارت الکترونیک سطح کشور mashhadomran.ir

مدیرکل پست خراسان رضوی گفت:خراسان رضوی رتبه دوم تجارت الکترونیک را در کشور دارد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، سید احمد موسوی،مدیرکل پست خراسان رضوی در نشست خبری به مناسبت روز جهانی پست گفت: ۳۳۷ میلیارد ریال درآمد پست این استان در ۶ ماهه نخست امسال است که بدون افزایش قیمت ها رشدی ۲۰ درصدی داشته است..


وی افزود: ۲۰ میلیون و ۲۱۲ هزار و ۳۶۹ مرسوله پستی شامل معمولی، سفارشی و پیشتاز در ۶ ماه نخست امسال در خراسان رضوی جا به جا شده است..


موسوی خاطر نشان کرد: یکی از کارهای پست ورود به حوزه تجارت الکترونیک است و خراسان رضوی از شاخص خوبی و رتبه دوم را پس از تهران دارد..


مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: پست خراسان رضوی دارای ۵۴۱ واحد پستی است که از این تعداد ۳۷۳ واحد شهری و ۱۶۸ واحد روستایی است..


موسوی افزود: در خراسان رضوی ۲۹۷ دفتر پیشخوان دولت وجود دارد و ۱۰۶ واحد نمایندگی قبول، توزیع و جمع آوری پست هم در استان فعال است..


وی درباره خطوط پستی استان گفت : تعداد ۹۱ خط پستی در خراسان رضوی وجود دارد که از این تعداد یک خط، هوایی، یک خط، ریلی و بقیه زمینی است..


مدیرکل پست خراسان رضوی با اشاره به افزایش تعداد مراجعان دریافت گذرنامه در این روزها به خاطر شرکت مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی گفت: در شهریور ماه امسال ۱۵۰ هزار گذرنامه و در ۱۵ روز نخست مهر ماه نیز ۵۰ هزار گذرنامه را تحویل شهروندان داده است..


موسوی افزود: هشت هزار و ۵۸۰ مرسوله طی ۶ ماه نخست امسال از این استان به خارج از کشور ارسال شده است.

 

وی گفت: مطالبات پست خراسان رضوی از دستگاهها و سازمانها 10 میلیارد تومان است و از طرفی اگر دولت نقدینگی را پرداخت کند، کمک بزرگی به ما کرده است.


مدیرکل پست خراسان رضوی با اشاره به خدمات دیگر پست از پست مرسولات درمانی مانند داروهای خاص و پست تجاری سکوی تجارت الکترونیکی خبرداد و افزود: در بخش بازاریابی های جدید با آستانقدس رضوی وارد مذاکره شدیم که محصولات نان قدس رضوی را با پیک پستی به دست مشتریان برسانیم.

 

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4343

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید