امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

در نیمه نخست امسال واگذار شد؛ ساخت و مقاوم سازی 774 واحد روستایی مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

  • سه شنبه, 16 مهر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
ساخت و مقاوم سازی 774 واحد روستایی مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی ساخت و مقاوم سازی 774 واحد روستایی مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی mashhadomran.ir

مدیر تامین مسکن کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در 6 ماهه ابتدای امسال 774 واحد مسکن روستایی مددجویان تحت حمایت ساخته و یا تکمیل و یا مورد مقاوم سازی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، محمد صحرایی انجام خدمات امور عمرانی این نهاد برای مددجویان روستایی را شامل انجام تعمیرات تا سقف سه میلیون تومان و مقاوم سازی مسکن روستایی تا سقف ۲۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض دانست که در صورت نیاز بیشتر به تسهیلات، سرپرستان خانوار به بانک های عامل معرفی می شوند.


وی افزود: در مجموع برای ساخت و یا تکمیل واحدهای روستایی مددجویان تحت حمایت بیش از 9 میلیارد تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد، کمکهای خیران، تسهیلات بانکها و آورده مددجویان هزینه شد.


صحرایی با بیان اینکه حدود 85 درصد از پروژه های ساخت و تکمیل فرایند ساخت در روستاها صورت گرفته است، عنوان کرد: در نیمه نخست امسال42 واحد روستایی نیمه تمام با حدود 270 میلیون تومان و 732 واحد روستایی ساخته شده با بیش از حدود هشت میلیارد و 900 میلیون تومان ساخته و به سرپرستان خانوار واگذار شد.


مدیر تامین مسکن کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد در ۶ماهه نخست امسال، در مجموع ۲ هزار و ۵۲ پروژه عمرانی برای مددجویان تحت حمایت خود در بخش های ساخت و یا خرید مسکن شهری، مقاوم سازی مسکن روستایی و تعمیرات اجرا کرده است که این پروژه ها شامل ۱۰۰۱ مورد تعمیرات، ساخت و یا خرید، ۱۶۲ واحد مسکن شهری، مقاوم سازی و تحویل ۷۷۴ واحد مسکن نیمه تمام روستایی و بهسازی سرویس های بهداشتی

می شود.

 

 

منبع:سایت خبری کمیته امداد خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4341

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید