امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

تصویب111میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

  • دوشنبه, 15 مهر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تصویب111میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان خراسان رضوی تصویب111میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان خراسان رضوی mashhadomran.ir

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از تصویب سرمایه گذاری خارجی111میلیون و985 هزاردلاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا پایان شهریورماه خبرداد.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، "مسعود مهدی زاده مقدم"در نشست هیئت مدیره، اظهار کرد:12 طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش 116میلیون و 283هزاردلار برای اجرا در استان مصوب شده که بیش از96درصد سرمایه مصوب این طرح ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است.


وی افزود: 4 طرح صنعتی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش 111میلیون و 985 هزاردلار و اشتغال زایی مستقیم برای 440نفردر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان شهریورماه مصوب شد.


مهدی زاده مقدم با بیان اینکه تمایل سرمایه گذاران خارجی نسبت به سال قبل بیشتر شده ادامه داد: ظرفیت های اقتصادی استان باعث شده مراودات تجاری از سوی کشورهای همسایه ها بیشتر شود و برای سرمایه گذاری و تعاملات بیشتر سرمایه گذاری کنند.


وی تأکید کرد: روند رشد و توسعه واحدهای صنعتی پیشرفت داشته و بسترسازی مناسبی که در شکل گیری آن موثر بوده تصمیم گیری های متوازنی بوده که در استان اجرایی شده است.


رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از همه امکانات و ظرفیت های استان برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در جهت ایجاد تولید و اشتغال بیشتر استفاده می کنیم تا شاهد تحولات بیشتری در حوزه صنعت باشیم.

 

منبغ:روابط عمومي شركت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4337

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید