امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

اجرای فاز دوم آسفالت مسیر دسترسی به تفرجگاه آبگرم امام قنبر درگز

  • شنبه, 30 شهریور 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اجرای فاز دوم آسفالت مسیر دسترسی به تفرجگاه آبگرم امام قنبر درگز اجرای فاز دوم آسفالت مسیر دسترسی به تفرجگاه آبگرم امام قنبر درگز mashhadomran.ir/

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درگز از اجرای فاز دوم زیرسازی و آسفالت مسیر دسترسی به تفرجگاه آبگرم امام قنبر روستای هدف گردشگری داغدار این شهرستان خبرداد.


به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محمد مددی گفت: از محل اعتبارات گردشگری معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی ، به منظور ایجاد زیر ساخت های گردشگری ، فاز دوم مسیر دسترسی تفرجگاه آبگرم امام قنبر به طول 1100 متر زیرسازی و آسفالت شد.


وی ادامه داد: تفرجگاه آبگرم امام قنبر یکی از تفرجگاههای مصفا و پر گردشگر شهرستان درگز است که در 18 کیلومتری جنوب شهر درگز و در فاصله 5 کیلومتری روستای هدف گردشگری داغدار از بخش چاپشلو واقع شده است.
مددی افزود: آبگرم امام قنبر دارای خواص درمانی است و این منطقه دارای حیات وحش و پوشش گیاهی متنوع ، داروهای گیاهی و چشم اندازهای طبیعی است.


مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درگز اظهارکرد: این اداره در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران و ایجاد زیر ساخت های گردشگری طی سال های گذشته در این تفرجگاه 4 چشمه سرویس بهداشتی احداث شده و بیش از 2 کیلو متر از مسیر این تفرجگاه زیر سازی و آسفالت شده است.


گفتنی است: شهرستان درگز در فاصله حدود 250 کیلومتری از مشهد و در شمال خراسان رضوی قرار دارد و تاکنون از این شهرستان 91 اثر و محوطه تاریخی و یک اثر طبیعی در فهرست میراث فرهنگی کشور به ثبت رسیده است.

 

منبع:روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی،

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4264

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید