امروز: شنبه 03 اسفند 1398 برابر با 22 فوریه 2020

مدیرگروه افزا خبرداد: از طریق اتاق بازرگانی وارد بازارکسب و کارهای بین المللی می شویم

  • شنبه, 16 شهریور 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
از طریق اتاق بازرگانی وارد بازارکسب و کارهای بین المللی می شویم از طریق اتاق بازرگانی وارد بازارکسب و کارهای بین المللی می شویم mashhadomran.ir/

مدیرگروه افزا گفت: گروه افزا در حوزه تحقیقات بازار از طریق اتاق بازرگانی وارد کسب و کارهای بین المللی گروههای هدف
می شود.


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، محمد سلیمی فرد،مدیرگروه شرکت افزا در حاشیه اولین همایش مارکتینگ و برندینگ افزا در جمع خبرنگاران گفت:گروه افزا اولین مجموعه کامل در حوزه مارکتینگ و برندینگ با توان تحقیقات بازار جامع است.


وی افزود: این مجموعه وسیع آمادگی تحقیقات وسیع برای هر فعالیت اقتصادی را دارد و با هزینه های کمتر در تبلیغات و ایجاد روابط موثر تر باعث افزایش فروش و توسعه کسب و کار و برندینگ محصولات و خدمات می شود.


سلیمی فرد گفت: این شرکت،همچنین برای صادرکنندگان نیز با استفاده از روشهای تحقیقاتی موثر و همکاری با شرکتهای تحقیقاتی سایر کشورها و همکاری با اتاق بازرگانی سعی بر تسهیل و افزایش صادرات دارد.


وی با بیان اینکه شرکت افزا، ایده های کسب و کارهای منحصربه فرد را برای گروه های مختلف تضمین می کند، خاطر نشان کرد:شرکت افزا با گروه تحقیقاتی به شکل آنلاین به مخاطبان پاسخ می دهد.

 

گفتنی است در این همایش ،کارگاههای برندینگ و کسب و کار، سئو و بهینه سازی، عکاسی و شبکه هایی اجتماعی ،نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام ، پیش بینی رفتار مشتری و تحقیقات بازار برگزارشد.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4234

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید