امروز: سه شنبه 17 تیر 1399 برابر با 07 جولای 2020

هم زمان با هفته دولت انجام شد: افتتاح ۹ پروژه گردشگری در نیشابور

  • سه شنبه, 05 شهریور 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
افتتاح ۹ پروژه گردشگری در نیشابور افتتاح ۹ پروژه گردشگری در نیشابور mashhadomran.ir
سومین روز از هفته دولت 9 پروژه گردشگری در شهرستان نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار این شهرستان، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان افتتاح شد.
 
به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،محمداسماعیل اعتمادی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور در این باره اظهارکرد: همزمان با بزرگداشت هفته دولت با حضور مسئولان شهرستان و اهالی میهمان نوازاین دیار افتتاح متمرکز ۹ پروژه گردشگری که ۲ پروژه دولتی و ۷ پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی با صرف هزینه و اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد ریال در شهرستان نیشابور انجام شد.
 
وی  گفت: ۴ اقامتگاه بومگردی شامل اقامتگاه بومگردی دره پرستوها در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال ، اقامتگاه بومگردی بام بوژان در روستای بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال ، اقامتگاه بومگردی شادمهر  در روستای تحت منظر  نیشابور با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال ، اقامتگاه بومگردی  حاج کاظم  در نیشابور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: سه خانه مسافر شامل خانه مسافر لگزیان در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال ، خانه مسافر اصغری در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال و خانه سالارعابدی در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابورتصریح کرد: پروژه زیرسازی وآسفالت راه گردشگری فوشنجان به سایت حاج بکتاش ولی در روستای فوشنجان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال و پروژه فاز ۲  نورپردازی وروشنایی باغ عطار با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4190

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید