امروز: شنبه 03 اسفند 1398 برابر با 22 فوریه 2020

نخستین حجاج خراسان رضوی 31 مردادماه وارد مشهد مقدس می شوند

  • جمعه, 25 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
http://mashhadomran.ir http://mashhadomran.ir نخستین حجاج خراسان رضوی 31 مردادماه وارد مشهد مقدس می شوند
مسئول روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی از ورود اولین پرواز حجاج استان در 31 مردادماه به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،عباس خداشناس اعلام کرد : پروازهای کاروانهای مدینه قبل استان از 31 مردادماه آغاز و تا 10 شهریورماه ادامه خواهد داشت و پروازهای کاروانهای مدینه بعد نیز از 5 شهریورماه آغاز و تا 17 شهریور ادامه دارد.
 
وی افزود : در مجموع تعداد 11476 زائر و عوامل کاروان استانهای خراسان رضوی و شمالی طی 46 پرواز از فرودگاههای جده و مدینه به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مراجعت خواهند نمود که 68 کاروان از خراسان رضوی و 11 کاروان از خراسان شمالی راشامل میگردند و 1 کاروان 140 نفره استان نیز  از طریق فرودگاه بیرجند به کشور واردمی شوند.

لازم بذکر است اولین پرواز برگشت استان با هواپیمایی ایران ایر به شماره 1467 حامل 254 حاجی دو کاروان از مشهد مقدس خواهد بود که 23 تیرماه مشهد مقدس را به مقصد مدینه منوره ترک کرده بود.
مسئول روابط عمومی حج و زیارت استان اعلام کرد :خانواده های حجاج می توانند با مراجعه به سایت haj.iranair.com و با وارد کردن نام حاجی یا شماره کاروان، اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پرواز حجاج را دریافت کنند و یا از طریق سایت hajrazavi.ir اطلاعات لازم را دریافت کنند.
منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4159

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید