امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

افتتاح پروژه شبکه توزیع گاز و ايستگاهTBS ناحیه صنعتی کاخک گناباد

  • چهارشنبه, 23 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
افتتاح پروژه شبکه توزیع گاز و ايستگاهTBS  ناحیه صنعتی کاخک گناباد افتتاح پروژه شبکه توزیع گاز و ايستگاهTBS ناحیه صنعتی کاخک گناباد mashhadomran.ir

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، شبکه توزیع گاز و ايستگاهTBS  و خط تغذيه ناحیه صنعتی کاخک گناباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

 


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،محسن صالحی نیا در جمع صنعتگران ناحیه صنعتی کاخک، گفت: ناحیه صنعتی کاخک گناباد از نواحی صنعتی مهم این شهرستان به شمار می رود که زیرساخت های لازم را برای استقرار صنعتگران دارد و امروز هم پروژه گاز به بهره برداری رسید.


وی افزود: این ناحیه صنعتی معیارهای لازم را برای پویایی بیشتر این منطقه دارد و امیدواریم واحدهای صنعتی بیشتری در این ناحیه مستقر و از مزایای آن بهره مند شوند.


صالحی نیا ادامه داد: پروژه عمرانی شبكه توزيع گاز به طول حدود 5 كيلومتر و هزینه شبکه توزیع و ایستگاه TBS که با تعامل شرکت گاز بوده بالغ بر یک میلیارد تومان انجام شده است.


رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، خاطر نشان کرد: انرژی گاز برای تولید واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از ضروریات محسوب می شود و  نیز زمینه ساز توسعه در حوزه صنعت است.

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4153

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید