امروز: چهارشنبه 09 بهمن 1398 برابر با 29 ژانویه 2020

آخرین خبرها

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور: شرکت برق منطقه ای خراسان در خصوص توجه به پدافند غیر عامل در کشور نمونه است

  • شنبه, 19 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
شرکت برق منطقه ای خراسان در خصوص توجه به پدافند غیر عامل در کشور نمونه است شرکت برق منطقه ای خراسان در خصوص توجه به پدافند غیر عامل در کشور نمونه است mashhadomran.ir
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در سفر به مشهد از پروژ های شرکت برق منطقه ای خراسان بازدید کرد.
 
 
به گزارش پایگاه خبری اقتضادی مشهد عمران، در این بازدید که ریاحی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان و جمعی از معاونین این شرکت حضور داشتند.
 
غلامرضا جلالی  ضمن بازدید از تونل انرژی و همچنین پست GIS مشهد با روند فعالیت های شرکت برق منطقه ای خراسان آشنا شد.

در پایان این بازدید رئیس پدافند غیر عامل کشور در گفتگویی اظهار داشت : شرکت برق منطقه ای خراسان در خصوص پدافند غیر عامل در بین شرکت های برق کشور نمونه است .

جلالی خاطرنشان ساخت : شرکت برق منطقه ای خراسان از گذشته توجه خاصی به پدافند غیر عامل داشته است و کار خوبی در این زمینه انجام داده اند .

وی درخصوص پست های GIS  اظهار داشت : اجرای اینگونه پست ها جزو کارهای مهمی بوده که در شرکت برق منطقه ای خراسان اجرا شده است .

وی همچنین به تولید DCS بومی اشار کرد و اظهار داشت : در گذشته شرکت های برق در این خصوص به خارج از کشور وابسته بودند ولی با طراحی و اجرای DCS بومی توسط متخصصان شرکت برق منطقه ای خراسان گام مهمی در خصوص پدافند غیر عامل و عدم وابستگی به خارج در این خصوص برداشته شد .
وی اظهار امیدواری کرد با اجرای کامل تونل انرژی در شهر مشهد به توان خدمات بهتری به شهروندان ارائه کرد و در عین حال موارد ایمنی و پدافند غیر عامل نیز رعایت شود .
 
منبع: روابط عمومی شرکت برق منطقه خراسان
منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4148

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید