امروز: چهارشنبه 09 بهمن 1398 برابر با 29 ژانویه 2020

آخرین خبرها

اجرای پروژه شبکه توزیع گاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات

  • شنبه, 19 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
اجرای پروژه شبکه توزیع گاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات اجرای پروژه شبکه توزیع گاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات mashhadomran.ir/
مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه و تعیین شرکت مجری پروژه اجراي پروژه شبكه توزيع گاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات خبرداد.
 

 به گزارش پایگاه خیری اقتصادی مشهد عمران ، مسعود مهدی زاده مقدم،  مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی در بازدید از فاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات، اظهار کرد: امسال نیز طرح‌های مختلف عمرانی پیش‌بینی شده و با توجه به در نظر گرفتن اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود در هر شهرک صنعتی با سرعت و کیفیت بالا اجرایی خواهد شد.

 وی افزود:  این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر 15 میلیارد ریال و به طول 16 کیلومتر و در مدت پنج ماه به انجام خواهد رسید.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: با اجرای پروژه‌های عمرانی به ویژه گاز، وضعیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در حوزه گاز‌رسانی، مطلوب تر خواهد شد.

 وی با تاکید بر کیفیت در اجرای طرح‌های عمرانی و لحاظ سرعت در انجام پروژه‌ها، بیان کرد: شهرک صنعتی مشهد کلات در زمینی به مساحت 220 هکتار ایجاد شده که با توجه به شرایط مناسب این شهرک، بستر لازم برای سرمایه گذاران فراهم است.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي خاطرنشان کرد: عملیات اجرای زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.
 
منبع: روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی
منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4145

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید