امروز: سه شنبه 08 بهمن 1398 برابر با 28 ژانویه 2020

آخرین خبرها

  • وحید محمودی:
بازدید از سیرک بین المللی آفتاب به 80 هزار نفر رسید و تا هشتم شهریورماه تمدید شد

  • شنبه, 12 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سیرک بین المللی آفتاب مشهد سیرک بین المللی آفتاب مشهد موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس

مسئول برگزاری سیرک بین المللی آفتاب با اشاره به استقبال پر شور مردم گفت: مشهد مقدس میزبان سیرک بین المللی آفتاب در منطقه تجاری گردشگری سپاد است و تا کنون بیش از 80 هزار نفر از شهروندان مشهدی و گردشگران از آن بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سیرک بین المللی آفتاب؛ وحید محمودی با اشاره به حضور هنرمندانی از کشور های مختلف اظهار داشت: هنرمندانی از کشور های ایران، بوسنی، کنیا، کلمبیا، هند و برزیل یک همکاری کم نظیر را در 10 برنامه جذاب به نمایش گذاشته اند.

وی افزود: موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس پیرو رسالت های اجتماعی خود در طول برگزاری سیرک با حمایت از حضور رایگان اعضای سازمان های مردم نهاد، انجمن های حمایت از بیماران و خیریه های سطح شهر توانسته است نشاط و سرگرمی مضاعفی را برای بیماران و مخاطبان این مجموعه ها فراهم آورد.

محمودی در ادامه اظهار داشت: این سیرک در راستای عدم حیوان آزاری و حفظ محیط زیست از هیچ حیوان دست آموزی استفاده نمی کند و مبنای کار خود را هنرنمایی افراد و قابلیت های فردی آنها گذاشته است.

وی افزود: به دلیل جذابیت های فوق العاده این سیرک و استقبال بی نظیر مردم با هماهنگی های به عمل آماده برپایی آن تا هشتم شهریورماه تمدید گردیده است.
مدیر موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس خدمت به مردم در راستای افزایش نشاط شهروندان و زائران و خلق لحظات سرگرم کننده را امری مهم برشمرد و در پایان از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، اداره نظارت بر اماكن عمومي استان خراسان رضوي، فرمانداری مشهد مقدس، کلانتری 30 سپاد و شرکت سپاد خراسان که در برگزاری این سیرک همکاری داشته اند تشکر و قدرانی نمود.

065

037

038

040

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4136

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید