امروز: سه شنبه 08 بهمن 1398 برابر با 28 ژانویه 2020

آخرین خبرها

نگاهی به عملکرد کمیسیون بند 20 ماده 55 شهرداری ها در سال 98

  • سه شنبه, 08 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 نگاهی به عملکرد کمیسیون بند 20 ماده 55 شهرداری ها در سال 98 نگاهی به عملکرد کمیسیون بند 20 ماده 55 شهرداری ها در سال 98 mashhadomran.ir

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت:روند انتقال مشاغل مزاحم و آلاینده به مجتمع های ساماندهی سرعت می گیرد .


به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، بهروز کیانی ، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت : در راستای ساماندهی مشاغل رسمی و داشتن شهری بدور از آلاینده های صوتی و زیست محیطی ، پنج صنف شغلی اعم از صنوف تحت پوشش اتحادیه های خدمات برق خودرو ، شیشه و آینه اتومبیل ، تعمیر لاستیک و لاستیک فروشان ، باطری، استارت و دینام و همچنین صنوف تحت پوشش اتحادیه تعمیرکاران و فروشندگان موتورسیکلت و دوچرخه طبق نظامنامه این پنج صنف مشمول استانداردسازی شده اند و این استانداردسازی تاکنون در مورد ۱۶۹۰ واحد صنفی از صنوف یاد شده اجرایی گردیده است .

 کیانی اظهار داشت : از ابتدای سال جاری کمیسیون بند ۲۰ عملکرد مناسبی داشته و در همین راستا و پس از بازدیدهای روزانه و تشکیل ۲۰ جلسه ۱۹۵۰ مزاحمت شغلی مورد بررسی و به ۷۸۶ مورد شکایت در این زمینه رسیدگی شده و ۲۵۱ مورد از مشاغل مزاحم و آلاینده پلمب شدند.

وی افزود : در زمینه انبارهای ضایعات که اکثرا در بافت شهری موجبات نارضایی شهروندان را فراهم آورده بودند پس از شناسایی ۳۱۶ مورد در مناطق مختلف سطح شهر ۱۲۶ مورد از آنها نیز پلمب یا تعطیل شده است . ضمنا ۱۵۵ واحد صنفی فروش پرنده در سطح شهر شناسایی شده و اخطار دریافت نموده و از این تعداد ۵۸ واحد صنفی پلمب و تعطیل گردیده اند .

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4134

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید