امروز: سه شنبه 08 بهمن 1398 برابر با 28 ژانویه 2020

آخرین خبرها

پیشبرد طرح سازگاری با کم آبی در کنار پیگیری پروژه انتقال آب

  • سه شنبه, 08 مرداد 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 پیشبرد طرح سازگاری با کم آبی در کنار پیگیری پروژه انتقال آب پیشبرد طرح سازگاری با کم آبی در کنار پیگیری پروژه انتقال آب mashhadomran.ir/

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی پیگیری جدی طرح های انتقال آب خارج از حوزه را در کنار طرح سازگاری با کم آبی مهم برشمرد و گفت: تمام توان خود را در جهت پیشبرد هم زمان این طرح ها با کمک همکاران شرکت به کار می بندیم.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، محمد علایی با اشاره به طرح سازگاری با کم آبی افزود: با توجه به کار کارشناسی نزدیک به سه سال برای این طرح که تمامی ذینفعان، دستگاه های اجرایی مرتبط با مدیریت آب، تشک های کشاورزی، نخبگان و دانشگاهیان برای تهیه این سند حضور داشتند تاکید کرد: اجرای این سند برای حیات آینده استان بسیار موثر و با اهمیت است؛ لذا تمامی دستگاه های دولتی و بخش غیر دولتی موظف به اجرای آن هستند.

وی با اشاره به پیشرفت های خوب شرکت در همه بخش ها، دستیابی به یک شرکت تمام الکترونیک را از اهداف شرکت برشمرد و گفت: برای خدمت بهتر و سریع تر نیاز به ارائه تمام خدمات به صورت الکترونیک است تا مراجعه ارباب رجوع حذف شود و در کمترین زمان بتوانیم ارائه خدمت به متقاضیان داشته باشیم.

علایی از محاسن اصلی این کار را شفافیت عملکرد و جلوگیری از بروز تخلف در شرکت برشمرد.

در ادامه جلسه مراحل پیاده سازی پروژه تمام الکترونیکی کردن شرکت توسط همکاران معاونت برنامه ریزی تشریح و نظرات اعضای شورا در این بخش جمع بندی شد.

 

منبع:روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4133

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید