امروز: چهارشنبه 02 مهر 1399 برابر با 23 سبتامبر 2020

عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد: عامل اصلی تحول کشور جوانان با استفاده از ایده های خلاقانه هستند

  • شنبه, 29 تیر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
 عامل اصلی تحول کشور جوانان با استفاده از ایده های خلاقانه هستند عامل اصلی تحول کشور جوانان با استفاده از ایده های خلاقانه هستند mashhadomran.ir

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، علیرضا شهریاری، عضو شورای شهر مشهد در مراسم اختتامیه جشنواره خلاقینو با موضوع درآمدهای شهری که در فرهنگسرای رسانه برگزار شد، اظهار کرد: راه اندازی گروه شهر خلاق به همت معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد ابتکار بسیار عالی است که به طور قطع ثمرات بسیار خوبی دارد.

عضو شورای شهر مشهد بیان کرد: مشهد در دور پنجم نیز با شعار امید و زندگی شناخته می شود که هم اکنون با انجام دوره هایی همچون خلاقینو و هفته های خلاقیت نیز این مهم هم اکنون در حال انجام است.

شهریاری با بیان اینکه برگزاری هفته های خلاقیت سبب انگیزش در جوانان به جهت خدمت رسانی به شهروندان خواهد شد، گفت: عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد بیان کرد: موتور محرکه هر کشوری جوانان آن بوده و خوشبختانه کشور ما نیز دارای جوانان بسیار باهوش و با انگیزه است که باید از ظرفیت های آنان با هر گرایشی استفاده شود.

وی تصریح کرد: شاکله اصلی نوآوری در هر کشور جوانان می باشند، که ما باید از تخصص های آنان استفاده کنیم که این مهم در دوره پنجم شورای شهر مشهد در حال انجام است.
عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه ایده های نواورانه سبب نجات شهرها  می شود، گفت:  معتقد هستیم که باید از ظرفیت های نسل جوان استفاده کنیم چرا که آن ها می توانند با استفاده از ایده های نو تحول ایجاد کنند.

 

منبع:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4108

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید