امروز: چهارشنبه 09 بهمن 1398 برابر با 29 ژانویه 2020

آخرین خبرها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با حضور در منطقه سپاد عنوان کرد: سپاد در جذب سرمایه گذار خارجی می تواند به عنوان شریکی مطمئن معرفی شود

  • چهارشنبه, 26 تیر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
سپاد در جذب سرمایه گذار خارجی می تواند به عنوان شریکی مطمئن معرفی شود سپاد در جذب سرمایه گذار خارجی می تواند به عنوان شریکی مطمئن معرفی شود mashhadomran.ir

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در بازدید از منطقه تجاری گردشگری سپاد مطرح کرد: سپاد می تواند در حوزه جذب سرمایه گذار خارجی به عنوان شریکی مطمئن معرفی شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،  علی رسولیان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ضمن بازدید از ظرفیت های منطقه تجاری گردشگری سپاد گفت: علاوه بر پروژه های موجود طرح های اقتصادی شاخص، بویژه در حوزه صنایع دستی می تواند در این منطقه ایجاد شود و حجم بالایی از نیاز صنعت گران و کارآفرینان را پاسخ دهد.

وی با تاکید بر فعال سازی اراضی باقیمانده سپاد گفت: سپاد با اجرای طرح های جدید قابلیت افزایش آمار اشتغال زایی و محرومیت زدایی در حاشیه شهر را دارد که این امر نیازمند کارشناسی و مطالعه لازم است.

 رسولیان همچنین با استقبال از ورود سپاد به عرصه گردشگری سلامت گفت: به پروژه های تخصصی در حوزه گردشگری سلامت نظیر هتل بیمارستان یا طرح های مشابه مورد نیاز استان است و استانداری همکاری لازم را انجام می دهد.

وی در پایان با تاکید بر اجرای پروژه های اقتصادی، اشتغال زایی و محرومیت زدایی در حاشیه شهر، اقدامات سپاد را در این زمینه و کنترل حاشیه نشینی مناسب عنوان کرد.
 علیرضا هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت سپاد خراسان نیز در ابتدای جلسه به معرفی پروژه ها و پتانسیل های منطقه سپاد پرداخت و با اشاره به سرمایه گذاری 10 هزار سهامدار رزمنده و ایثارگر در سازندگی و آبادانی، آمادگی این شرکت را برای هرگونه همکاری با استانداری خراسان رضوی و دیگر دستگاه های اجرایی در اجرای طرح های اقتصادی اعلام کرد.

در این نشست علاوه بر  علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، علیرضا جمیع مدیرکل استاندارد استان خراسان رضوی،  محمود سیادت نایب رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی و رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان، سردار عباس صفوی شاملو عضو هیئت مدیره و مدير عامل شركت احيا صنايع خراسان،  محمد رضا دیمه کار رئیس هیئت مدیره، مهندس سعید حسین پور عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت سپاد خراسان حضور داشتند.


منبع:روابط عمومی سپاد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4101

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید