امروز: جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

درگناباد راه اندازی شد؛ کارگاههای تولیدی ویژه مراکز نیکوکاری بامحوریت توانمندی سازی

  • چهارشنبه, 26 تیر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
کارگاههای تولیدی ویژه مراکز نیکوکاری بامحوریت توانمندی سازی کارگاههای تولیدی ویژه مراکز نیکوکاری بامحوریت توانمندی سازی mashhadomran.ir

رئیس کمیته امداد گناباد با اعلام این خبر که کارگاهای تولیدی و عرضه محصولات توسط مراکز نیکوکاری در گناباد افتتاح شد، گفت: در این کارگاه ها تولیدات شیرینی سنتی، میوه و سبزی خشک کنی، خیاطی، سفالگری و آشپزخانه بامحوریت اشتغال و توانمندسازی انجام می شود و به فروش می رسد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، هادی آریان نژاد با توجه به ایجاد  چهار مرکز نیکوکاری در سطح شهر و ۱۱ واحد نیکوکاری در سطح روستا افزود: دو مرکز نیکوکاری قائم(عج) و امام صادق(ع) نسبت به ایجاد و راه اندازی کارگاه های تولیدی اقدام کرده اند که محصولات و دستاوردهای آن علاوه بر فروش در مراکز نیکوکاری به بازار نیز عرضه می شود.

آریان نژاد فعالیت کارگاهی، مرکز نیکوکاری امام صادق(ع) را تولیدات شیرینی سنتی، میوه و سبزی خشک کنی دانست و اظهار کرد: با راه اندازی این دو کارگاه حدود ۱۳نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شده اند.

رئیس کمیته امداد گناباد اظهار کرد:. مرکز نیکوکاری امام صادق(ع) مطالعات و راه اندازی ۷ کارگاه دیگر را نیز انجام داده است که با تامین اعتبار مورد نیاز به منظور حمایت از کشاورزان و باغداران شهرستان و ایجاد اشتغال و توانمندسازی خانواده های نیازمند، درآینده نزدیک افتتاح خواهد شد.

وی از عموم شهروندان خواست تا به منظور حمایت از خانواده های نیازمند و تحقق شعار امسال«رونق تولید» از محصولات این مجتمع خریداری کنند.

 

منبع:سایت خبری کمیته امداد

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4096

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید