امروز: پنج شنبه 25 مهر 1398 برابر با 17 اکتبر 2019

آخرین خبرها

تخصیص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمران روستایی در خراسان رضوی

  • چهارشنبه, 19 تیر 1398
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
تخصیص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمران روستایی در خراسان رضوی تخصیص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمران روستایی در خراسان رضوی mashhadomran.ir

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های عمران روستایی در خراسان رضوی تخصیص می‌یابد.به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، علی‌رضا تابش ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نشست مشترک مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با استاندار خراسان رضوی که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: بنیاد مسکن برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه جهت بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده در سیل فروردین‌ماه امسال آماده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی افزود: در زمینه پرداخت تسهیلات بازسازی منازل خسارت دیده در مناطق سیل‌زده، هیچ سهمیه‌ای برای خراسان رضوی در نظر گرفته نشده است و به همه واحدهای نیازمند بازسازی تسهیلات پرداخت می‌شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: بر اساس مصوبه هیئت وزیران بازپرداخت اصل و فرع تسهیلات بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق سیل‌زده توسط سازمان برنامه و بودجه کشور تضمین می‌شود.

وی گفت: بنیاد مسکن برای بازسازی واحدهای خسارت دیده در اثر وقوع سیل در صورت متقاعد شدن بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، وام بلاعوض 12 میلیون تومانی در مناطق شهری و 10 میلیون تومان در مناطق روستایی پرداخت می‌کند.

تابش با اشاره به ضرورت تلفیق منابع استانی و ملی برای اجرای پروژه‌های عمران روستایی افزود: 10 میلیارد تومان اعتبار برای عملیاتی شدن این پروژه‌ها در خراسان رضوی تخصیص خواهد یافت و انتظار می‌رود به همین میزان هم از اعتبارات استانی پیش‌بینی شود.

وی درباره درخواست استاندار خراسان رضوی برای مشارکت در طرح ساماندهی حاشیه شهر مشهد خاطرنشان کرد: در دو هفته آینده این موضوع را بررسی و نحوه مداخله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طرح ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد و ساخت واحد مسکونی برای ساکنان این مناطق مشخص می‌کنیم.

 

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

منتشر شده در عمومی
کد خبر: 4084

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید