امروز: یکشنبه 31 شهریور 1398 برابر با 22 سبتامبر 2019

  • فرماندار زاوه :
بهره برداری از ساختمان 13 دهیاری در زاوه

  • دوشنبه, 19 بهمن 1394
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط
بهره برداری از ساختمان دهیاری در زاوه بهره برداری از ساختمان دهیاری در زاوه MashhadOmran.ir

پایگاه خبری مشهد عمران به نقل از روابط عمومی فرمانداری، فرماندار زاوه در آیین افتتاحیه ساختمان دهیاری روستای کلاته زنگنه و حاجی آباد اظهار کرد: برای ایجاد ساختمان دهیاری در 13 روشتای بخشهای مرکزی و سلیمان زاوه مجموعا 5.5 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

مهدی محمودی تاسیس دهیاری در سالهای اخیر را اقدامی مهم در تکمیل حلقه مدیریت روستایی در فرآیند توسعه متوازن و پایدار خواند و گفت: دهیاری آخرین حلقه در نهاد اجرایی کشور و نشانه ای از حرکت به سوی اجرای نظام نوین مدیریت در روستاها است.
فرماندار زاوه با بیان اینکه دهیاری به عنوان نماینده دولت نقش بسزایی در حل و فصل مشکلات و مسائل روستاییان برعهده دارد، گفت: تشویق و ترغیب روستاییان به انجام اقدامات لازم برای رعایت سیاست های دولت از مهمترین وظایف دهیاری ها است.
محمودی با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی مختلف در روستاها، افزود: فراهم ساختن زمینه ایجاد خیابانها، کوچه ها، میدانها، پارکها، فضای سبز، ورزشی و آموزشی و مجاری آب و توسعه معابر از دیگر وظایفی است که دهیاری ها باید به آن توجه کنند.
فرماندار زاوه گفت: علی رغم همه کمبودها و محدودیت منابع مالی دولت، 37 پروژه با اعتباری حدود 37 میلیارد ریال در ایام دهه فجر در این شهرستان افتتاح می شود.
دولت آباد، مرکز شهرستان 71 هزار نفری زاوه در 169 کیلومتری مشهد قرار دارد.

پایان خبر/*

منتشر شده در پروژه های عمرانی
کد خبر: 408

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

سرتیتر آخرین خبرها در مشهد عمران

با ما در تماس باشید